Při vytvoření nového záznamu nebo otevřete existující záznam v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 chybová zpráva: "Neplatný argument"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 948157 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když vytvoříte nový záznam, který obsahuje datum ledna v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0, zobrazí se následující chybová zpráva:
Neplatný argument
Kód chyby: 0x80040203
Pokud hodnota DevErrors v souboru web.config nastavena na zapnuto nebo povolena funkce trasování platformy, obdržíte také chybová zpráva podobná následující:
CRM výjimka: Zpráv: GetDaylightChanges skutečné rok: 2005,
MinValue.Year: 2006 MaxValue.Year: 9999, ErrorCode:-2147220989,
U třídy InnerException: System.ArgumentOutOfRangeException: zadán argument byla mimo rozsah platných hodnot.
Název parametru: GetDaylightChanges skutečné rok: 2005,
MinValue.Year: 2006 MaxValue.Year: 9999
Tento problém také dochází, pokud otevřete existující záznam obsahuje datum ledna po aktualizaci z Microsoft Dynamics CRM 3.0 na Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 948157 - Poslední aktualizace: 12. února 2009 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kberrmsg kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB948157 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:948157

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com