Виправлення неполадок зі звуком, які виникають після інсталяції пакета оновлень для ОС Windows Vista

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 948481 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Опис проблеми

У цій статті описано бета-версію продукту Microsoft. Відомості у статті надаються за принципом "як є" та можуть змінюватися без попередження.

Корпорація Майкрософт не надає офіційної підтримки для бета-версії цього продукту. Щоб отримати відомості про підтримку бета-версії, див. документацію у файлах відповідного продукту або перегляньте веб-сайт, з якого його завантажено.

Після встановлення пакета оновлень для ОС Windows Vista може виникнути одна або кілька з наведених нижче проблем зі звуком.
 • Звук може бути відсутній, коли відтворюються аудіофайли чи працюють програми, які мають звуковий компонент.
 • Піктограма динаміка, розміщена поряд із годинником в області сповіщень, може відображати таке повідомлення:
  Пристрій відтворення аудіо не встановлено
 • Контролер звуку у вікні диспетчера пристроїв відображає жовтий знак оклику.
 • Якість звуку змінюється. Наприклад, об’ємне звучання могло замінитися на стереозвук.


Щоб автоматично вирішити ці проблеми, перейдіть до розділу Виправити автоматично. Щоб вирішити ці проблеми самостійно, перейдіть до розділу Виправити вручну.

Виправити автоматично

Щоб вирішити цю проблему автоматично, натисніть кнопку або виберіть посилання Вирішити проблему. Після цього на сторінці Автоматичні служби виправлення неполадок виберіть команду Виконати зараз і дотримуйтесь інструкцій майстра.


Вирішити проблему
Служби Microsoft для автоматичного виправлення неполадок: відсутність звуку в ОС Windows


Після цього перейдіть до розділу "Чи вирішено проблему?".

Виправлення вручну

Щоб виправити цю неполадку, використовуйте наведені нижче способи в тому порядку, у якому їх подано. Спробувавши певний спосіб, перевірте, чи відтворюється звук. Для цього відтворіть аудіофайл за допомогою спеціальної програми, наприклад медіапрогравача Windows.

Щоб було легше виконувати потрібні дії, доцільно спочатку роздрукувати цю статтю.

Примітка. Переконайтеся, що динаміки підключено й увімкнуто. Також необхідно переконатися, що динаміки не вимкнуто, і в динаміках комп’ютера та у програмі регулювання гучності встановлено достатньо високу гучність, щоб можна було почути звук.

Спосіб 1: перезавантаження комп’ютера

Після інсталяції пакета оновлень для ОС Windows Vista потрібно хоча б один раз перезавантажити комп’ютер, щоб перевірити, чи всі процеси, пов’язані з інсталяцією, завершено.

Після перезавантаження комп’ютера з’ясуйте, чи з’явився звук. Якщо звук чутно, проблему вирішено. Якщо звук не з’явився, спробуйте спосіб 2.

Спосіб 2: використання іншого звукового пристрою

Якщо можливо, спробуйте підключити до комп’ютера інший звуковий пристрій. Наприклад, якщо спочатку використовувалися динаміки, можна спробувати підключити до комп’ютера інші динаміки або навушники, щоб переконатися, що проблема не пов’язана із звуковим пристроєм.

Перевірте, чи звук відтворюється. Якщо звук відтворюється, проблему вирішено, а її причиною була неполадка попереднього звукового пристрою. Якщо звук відсутній, підключіть знову до комп’ютера попередній звуковий пристрій і перейдіть до способу 3.

Спосіб 3: відключення динаміків комп’ютера

Відключіть від комп’ютера динаміки або інший звуковий пристрій (наприклад, навушники), а потім знову підключіть їх у той самий порт. Більшість звукових карт, сумісних з ОС Windows Vista, мають функцію виявлення звукових пристроїв, підключених в аудіорознім. Виконання цієї процедури активує функцію виявлення аудіопристроїв для визначення та настроювання звукового пристрою.

Перевірте, чи звук відтворюється. Якщо звук чутно, проблему вирішено. Якщо звук не з’явився, спробуйте спосіб 4.

Спосіб 4: перевірте, чи звуковий пристрій за промовчанням установлено правильно

Після інсталяції пакета оновлень для ОС Windows Vista може виявитися, що звуковий пристрій за промовчанням, який також називається пристроєм відтворення, змінено. Також може виявитися, що якість звуку змінилася. Переконайтеся, що звуковий пристрій, що використовується, установлено за промовчанням. Щоб установити пристрій за промовчанням, виконайте наведені нижче дії.
 1. Натисніть кнопку Пуск
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Кнопка "Пуск"
  , введіть текст Звук у полі Розпочати пошук.
 2. У результатах пошуку у верхній частині меню Пуск виберіть пункт Звук.
 3. Відкрийте вкладку Відтворення. Зверніть увагу на позначку поряд із пристроєм за промовчанням. Для більшості користувачів пристрій за промовчанням – динаміки. Переконайтеся, що параметри звуку настроєно належним чином. Виконайте такі дії:
  1. На вкладці Відтворення виберіть пристрій відтворення, натисніть кнопку Властивості, відкрийте вкладку Додатково та перевірте, чи у списку Формат за промовчанням установлено потрібне значення. Завершивши, закрийте вікно, щоб повернутися до попереднього вікна.
  2. На вкладці Відтворення виберіть пристрій відтворення, натисніть кнопку Настроїти та перевірте, чи параметри встановлено правильно.
  Якщо параметри звуку настроєно правильно, ви використовуєте а динаміки як звуковий пристрій і їх уже встановлено як пристрій за промовчанням, можна переходити до способу 5.
 4. Виберіть звуковий пристрій, який буде пристроєм за промовчанням, і натисніть кнопку Установити за промовчанням.
 5. Натисніть кнопку OK, щоб зберегти параметри та закрити діалогове вікно Звук.
Перевірте, чи звук відтворюється. Якщо звук чутно, проблему вирішено. Якщо звук не з’явився, спробуйте спосіб 5.

Спосіб 5: перевірте, чи інстальовано звуковий драйвер

Без звукового драйвера відтворення звуку неможливе. Переконайтеся, що звуковий драйвер інстальовано. Для цього виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Пуск
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  кнопка "Пуск"
  , у полі Розпочати пошук введіть текст Диспетчер пристроїв і натисніть клавішу Enter.
 2. У діалоговому вікні Диспетчер пристроїв розгорніть вузол Sound, video, and game controllers (Звукові, відео- та ігрові пристрої).

  Якщо біля звукового драйвера відображається піктограма динаміка, драйвер інстальовано. Якщо біля звукового драйвера відображається жовтий знак питання, драйвер відсутній або не завантажуватиметься.
Щоб перезавантажити поточний звуковий драйвер і перевірити звук, перейдіть до способу 6.

Спосіб 6: перезавантаження поточного звукового драйвера

Якщо під час використання способу 5 виявилося, що звуковий драйвер не інстальовано або він не працює, спробуйте його перезавантажити. Для цього виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Пуск
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  кнопка "Пуск"
  , у полі Розпочати пошук введіть текст Диспетчер пристроїв і натисніть клавішу Enter.
 2. У діалоговому вікні Диспетчер пристроїв розгорніть вузол Sound, video, and game controllers (Звукові, відео- та ігрові пристрої).
 3. Знайдіть звуковий пристрій комп'ютера.
 4. Правою кнопкою миші клацніть пристрій і виберіть пункт Властивості.
 5. Відкрийте вкладку Драйвер, а потім натисніть кнопку Видалити.
 6. Переконайтеся, що прапорець Видалення драйвера для цього пристрою знято, а потім натисніть кнопку OK.
 7. У діалоговому вікні Диспетчер пристроїв відкрийте меню Дії та виберіть пункт Сканувати зміни в устаткуванні.

  Відобразиться повідомлення про те, що пристрій установлено, а потім видалений аудіопристрій відобразиться в диспетчері пристроїв.
 8. Закрийте діалогове вікно Диспетчер пристроїв.
Перевірте, чи звук відтворюється. Якщо звук чутно, проблему вирішено. Якщо поточний звуковий драйвер не перезавантажився, або якщо він перезавантажився, але звук усе рівно не відтворюється, спробуйте спосіб 7.

Спосіб 7: оновлення поточного звукового драйвера

Якщо поточний звуковий драйвер не працює, перевірте, чи доступний для інсталяції оновлений звуковий драйвер. Щоб отримати оновлений звуковий драйвер, зверніться до його виробника.

Відомості про те, як зв’язатися з постачальником устаткування або програмного забезпечення, див. на веб-сайті Microsoft за адресою:
http://support.microsoft.com/gp/vendors/uk-ua
Примітка. У деяких випадках відповідно до інструкцій виробника потрібно видалити поточний звуковий драйвер і його файли. Для цього потрібно виконати дії, описані у способі 5, але на кроці 6 установіть прапорець Видалення драйвера для цього пристрою.

Чи вирішено проблему?

Перевірте, чи вирішено проблему. Якщо неполадку виправлено, далі читати цю статтю не потрібно. Якщо ні, можна звернутися до служби підтримки.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Щоб отримати додаткові відомості про виправлення поширених неполадок зі звуком в ОС Windows Vista, відвідайте веб-сайт Microsoft за такою адресою:
http://windows.microsoft.com/uk-ua/windows-vista/Tips-for-fixing-common-sound-problems
Щоб отримати додаткові відомості про драйвери аудіопристроїв, які можуть спричинити проблеми під час інсталяції пакетів оновлень для ОС Windows Vista, клацніть наведений номер статті для її перегляду в базі знань Microsoft:
971220 Відомості про драйвери аудіопристроїв, які можуть спричинити проблеми під час інсталяції пакетів оновлень для ОС Windows Vista


Пов’язані відомості:

Засіб виправлення неполадок: в ОС Windows відсутній звук

Довідка з відтворення музики та звуку в ОС Windows 7

Властивості

Номер статті: 948481 - Востаннє переглянуто: 26 вересня 2011 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Пакет оновлень 1 для ОС Windows Vista
 • Windows Vista Ultimate
 • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Business 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Пакет оновлень 2 для ОС Windows Vista
Ключові слова: 
kbmatsfixme kbsurveynew kbfixme kbtshoot kbpubtypekc kbexpertisebeginner kbprb KB948481

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com