Microsoft Dynamics CRM 4. 0'da bir dil için sağlama çalıştığınızda hata iletisi: "yinelenen anahtar satırda nesne 'dbo.LocalizedLabel' benzersiz bir dizin 'ndx_LocalizedLabel_ForSingleSelect' ile eklenemiyor"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 948604 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 4.0 aşağıdaki senaryoyu düşünün. Sistem Özelleştirme'içinde formXml dizenin bazı etiketleri kaldırın. Microsoft CRM 4. 0'Özelleştirmeleri yayımladığınızda. Ardından, dil paketini yükleyin. Daha sonra dil için sağlama deneyin. Bu senaryoda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
System.Web.Services.Protocols.SoapException: System.Reflection.TargetInvocationException: özel durum bir çağırma hedefi tarafından oluşturuldu. System.Data.SqlClient.SqlException--->: yinelenen anahtar nesne 'dbo.LocalizedLabel' benzersiz dizini 'ndx_LocalizedLabel_ForSingleSelect' olan satır eklenemiyor.
Ifade sonlandırıldı.
Not Bu sorun, kullandığınız bir temel dil ve provizyon için istediğiniz dili bağımsızdır.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 948604 - Last Review: 12 Şubat 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kberrmsg kbfix kbexpertiseinter kbmbslanguagepacks kbmbscustomization kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB948604 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:948604

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com