Przed zainstalowaniem pakietu Office 2007 Z dodatkiem Service Pack 2, nie można użyć języka Microsoft Visual Basic Application (VBA) do modyfikacji wykresu, który został wstawiony w programie PowerPoint 2007 lub Word 2007

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 948683 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Nie można użyć języka Microsoft Visual Basic Application (VBA) Aby zmodyfikować wykres, który został wstawiony w programie Microsoft Office PowerPoint 2007 lub Program Office Word 2007.

Uwaga Używanie języka VBA zmodyfikować wykres, który wstawiasz do wcześniej w wersjach programu PowerPoint.

Przyczyna

W programie Microsoft Office PowerPoint 2007 lub w programie Office Word 2007 modelu obiektowego wykresu (OM) nie jest już dostępny w języku Microsoft Visual Basic Application (VBA).

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować usługi pakietu Office 2007 Dodatkiem Service Pack 2. Po zainstalowaniu dodatku Service Pack 2 dla pakietu Office 2007, można użyć programu Microsoft Visual Basic Application (VBA) do modyfikacji wykresu, który został wstawiony w Program PowerPoint 2007 lub Word 2007. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
953195Opis 2007 Microsoft Dodatek Service Pack 2 dla pakietu Office Suite i pakietu językowego pakietu Microsoft Office 2007 Dodatek Service Pack 2

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, użyj języka VBA w programie Excel, aby zmodyfikować wstawiony wykres. Następnie wkleić wykres programu Excel do programu PowerPoint 2007 lub Word 2007 przy użyciu automatyzacji języka VBA techniki.

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji o modelu obiektów wykres pakietu Office w Program PowerPoint i Word, odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://blogs.msdn.com/officedevdocs/Archive/2008/10/30/Office-Chart-Object-Model-in-PowerPoint-and-Word.aspx

Stan

Ta zmiana w programie Microsoft Office PowerPoint 2007 i Word 2007 jest znane ograniczenie.

Właściwości

Numer ID artykułu: 948683 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office PowerPoint 2007
Słowa kluczowe: 
kbexpertiseadvanced kbtshoot kbprb kbmt KB948683 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:948683

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com