SharePoint Server 2007'de veya Windows SharePoint Services 3. 0'daki yerleşik Yedekleme ve geri yükleme işlevini kullanarak yapılandırma veritabanını geri yükleme desteklenmiyor.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 948725 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Microsoft Office SharePoint Server 2007 ve Microsoft Windows SharePoint Services 3. 0'de, yerleşik Yedekleme ve geri yükleme işlevselliği kullanarak yapılandırma veritabanının geri yüklenmesi desteklenmez. Yapılandırma veritabanını geri yüklemek için ayrı adımları ve Düzenleyici yönergeler kullanmanız gerekir.

Daha fazla bilgi

Biz desteklenmez, yapılandırma veritabanını geri yükleme yerleşik yedeklemede kullanarak Windows SharePoint Services 3.0 ve SharePoint Server 2007 ve işlevselliği geri yüklemek.

Yapılandırma veritabanını geri yükleme, yapılandırma veritabanındaki verileri diğer SharePoint Server 2007 veya Windows SharePoint Services 3.0 veritabanlarında verilerle eşitlenmeyecek. Bu veri eşitlenmişse, kullanıcılar çeşitli rasgele hatalarla karşılaşabilirsiniz.

Örneğin, bir Windows SharePoint Services 3.0 içerik veritabanını daha yeni bir site ile ilgili verileri içerebilir. Yapılandırma veritabanı, bu site hakkında bilgi içermiyorsa, site sahipsiz kaldı.

Yapılandırma veritabanını geri yüklemek için el ile gerçekleştirilecek adımlar kullanmak gerekir. Yerleşik Yedekleme ve işlevselliğini geri yükleyemezsiniz. Bu kılavuz, aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitelerinde belgelerinde sağlanır:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc262129.aspx

Özellikler

Makale numarası: 948725 - Last Review: 10 Mart 2009 Salı - Gözden geçirme: 5.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
  • Microsoft SharePoint Foundation 2010
  • Microsoft SharePoint Server 2010
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbdatabase kbinfo KB948725 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:948725

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com