Oprava: Two Windows Server 2008 x 64 řadičů domény se systémem nelze replikovat vzájemně Pokud jsou umístěny v různých sítích, které jsou připojeny pomocí produktu ISA Server 2006

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 948749 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když dva řadiče domény se systémem Windows Server 2008 x 64 Edition v dvěma různým sítím, které jsou připojeny pomocí Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2006, řadiče domény nemůže replikovat navzájem.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Windows Server 2008 x 64 Edition používá nové vzdálené volání procedur (RPC) zařazování formát (NDR 64), ISA Server 2006 RPC filtr nerozpozná. Tento problém stále dochází, i když zakázán striktní RPC pro pravidlo nebo filtr RPC.

Řešení

Tento problém vyřešíte nainstalovat opravu hotfix, která popisuje v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
949314Popis balíčku opravy hotfix ISA Server 2006: 4. březen 2008

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

K tomuto problému dochází, pokud máte dva počítače systémem Windows Server 2008 x 64 libovolné komunikace RPC přes ISA Server 2006. Například pokud místní počítač a vzdálený počítač jsou obě systémem Windows Server 2008 x 64 Edition, je pravděpodobně nebude moci vzdáleně konfigurovat Správa disků z snap-in Správa počítače.

Odkazy

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 948749 - Poslední aktualizace: 25. února 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Standard Edition
    • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbfix kbsurveynew kbqfe KB948749 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:948749

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com