ייתכן שתיתקל בביצועים איטיים כאשר אתה מריץ או עורך זרימות עבודה ב-Microsoft Dynamics CRM 4.0

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 948843 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

כאשר אתה מריץ או עורך זרימות עבודה ב-Microsoft Dynamics CRM 4.0, ייתכן שתיתקל בביצועים איטיים.

סיבה

בעיה זו מתרחשת מכיוון ש-Microsoft Dynamics CRM 4.0 יוצר רשומות עבור כל מופעי זרימת העבודה שאינם פעילים בטבלה PluginAssemblyBase. בנוסף, אם תשנה כלל של זרימת עבודה, Microsoft Dynamics CRM 4.0 תיצור רשומה בטבלה PluginAssemblyBase ורשומה בטבלה PluginTypeBase. עם זאת, רשומות אלו אינן נמחקות. לכן, אם תשנה כללי זרימת עבודה לעיתים קרובות, הטבלאות PluginAssemblyBase ו-PluginTypeBase ייגדלו.

פתרון הבעיה

בעיה זו מתוקנת באוסף העדכונים המצטבר עבור Microsoft Dynamics CRM 4.0. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
949256 עדכונים ותיקונים חמים של Microsoft Dynamics CRM 4.0

כדי לשפר את הביצועים של תיקון חם זה, צור את האינדקס הבא במסד הנתונים Organization_MSCRM.
הערות
 • ב-script הבא שומר המקום OrganizationName מייצג את השם בפועל של מסד הנתונים של Microsoft CRM. עליך להחליף את שומר המקום בשם בפועל של מסד הנתונים.
 • אל תיצור את האינדקס הבא אם כבר יש לך אינדקס עם אותן עמודות מפתח אינדקס. תוכל להציג את האינדקסים הקיימים אם תריץ את הקוד הבא:
  sp_helpindex AsyncOperationBase
USE OrganizationName_MSCRM 

CREATE NONCLUSTERED INDEX CRM_AsyncOperation_WorkflowCleanupQuery ON [AsyncOperationBase] (OperationType,StateCode,WorkflowActivationId)

השתמש ב-CRM 4 ScaleGroup Job Editor לתזמון שירות המחיקה של Microsoft Dynamics CRM 4 כך שיפעל לאחר שעות העבודה הרגילות למזעור ההשפעה על ביצועי המשתמש של Microsoft Dynamics CRM. כדי להשיג את CRM 4 Deployment Job Editor, בקר באתר האינטרנט הבא של Microsoft:?
http://code.msdn.microsoft.com/ScaleGroupJobEditor
 1. בחר את הארגון.
 2. שנה את סוג המשימה לשירות מחיקה.
 3. קבע את זמן הבסיס לשעות שבהן השימוש ב-Microsoft Dynamics CRM נמוך ביותר או לשעות שאינן במסגרת יום העבודה.
 4. אנו ממליצים שתגדיר/תשאיר את ההגדרה תזמון משימה מחדש לערך של 1440 דקות. כאשר תעשה זאת השרות יפעל בכל יום בשעה שנקבעה בשדה זמן בסיס.
הערה בפעם הראשונה שתפעיל את שירות המחיקה של Microsoft Dynamics CRM 4.0 לאחר החלת תיקון זה, ייתכן שתצטרך לעדכן את ההגדרה OLEDBTimeout למשך זמן ארוך יותר מערך ברירת המחדל. אנו ממליצים שתיצור מפתח משנה REG_DWORD חדש אם הוא אינו קיים עדיין. תן למפתח המשנה את השם OLEDBTimeout ב-HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\MSCRM\ בשרת או בשרתי Microsoft Dynamics CRM 4.0. קבע את הערך ל- 86400 עשרוני. לאחר ששירות המחיקה של Microsoft Dynamics CRM 4.0 פעל עם תיקון זה, מומלץ מאוד למחוק את מפתח הרישום OLEDBTimeout ב-HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\MSCRM או לקבוע את ערכו בין 60 ל- 300 עשרוני כדי למנוע משאילתות ארוכות לגרום חסימת SQL מופרזת וביצועי יישום חדשים.

מידע נוסף

לאחר שתתקין תיקון זה ייתכן שיוצגו השגיאות הבאות ביומן האירועים של היישום בשרת(י) Microsoft Dynamics CRM 4.0 אם לא תבצע את הפעולות לשיפור הביצועים המפורטות להלן בסעיף הפתרון בפעם הראשונה שמופעל שירות המחיקה.
. סוג אירוע: Error Event Source: MSCRMDeletionService Event Category: None Event ID: 16387 Date: 2009/01/26 Time: 11:41:54 AM User: N/A Computer: CRMSERVER Description: Error: Deletion Service failed to clean up table=CleanupInactiveWorkflowAssembliesProcedure לקבלת מידע נוסף, בקר במרכז העזרה והתמיכה בכתובת http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp?.?

מידע נוסף

לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר שלהלן כדי להציגו מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
948629 הודעת שגיאה כאשר אתה מנסה לעבור למצב לא מקוון בלקוח Microsoft Dynamics CRM 4.0 עבור Outlook עם גישה לא מקוונת: "Failed move data for entity 'Plug-in Assembly' during action Insert, countRows=[Number]"
לקבלת פרטים נוספים על המינוח הרגיל המשמש לתיאור עדכוני התוכנה של Microsoft, לחץ על מספרי המאמרים שלהלן כדי להציגם מתוך מאגר הידע Microsoft Knowledge Base:
824684תיאור המינוח התקני המשמש לתיאור עדכוני התוכנה של Microsoft
887283 תקני שמות עבור תיקון חם לתוכנה Microsoft Business Solutions CRM וחבילת עדכון

מאפיינים

Article ID: 948843 - Last Review: יום שני 10 אוקטובר 2011 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft CRM client for Microsoft Office Outlook, הפועל עם:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
 • Microsoft Dynamics CRM 4.0
מילות מפתח 
kbfix kbautohotfix kbexpertiseinter kbmbsmigrate kbqfe kbHotfixServer KB948843

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com