Temsilci toplantıyı kabul ettiğinde yinelenen bir toplantının güncelleştirilmiş oluşumu Entourage 2004 Mac için görünmüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 948846 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin:
  • Iki yöneticileri için temsilci yöneticileri takvimleri Düzenleyicisi düzeyinde erişebilir.
  • Her iki yöneticileri takvimleri temsilci Mac için Microsoft Entourage 2004'te açar
  • Temsilci bir toplantı Davetiyesi yöneticileri birine gönderir. Sonra temsilci yönetici adına daveti kabul eder. Toplantıyı, her gün için üç gün yinelenen.
  • Temsilciyi, ikinci bir yönetici toplantının bir örneği için yeni bir katılımcının olarak ekler. Daha sonra temsilci güncelleştirme gönderir.
  • Temsilci, güncelleştirmeyi her iki yöneticileri adına kabul eder.
Bu senaryoda, ikinci bir yöneticinin takviminde ikinci yöneticinin bilgisayarda güncelleştirme görünmüyor. Ancak, güncelleştirmeyi temsilcinin bilgisayarda ikinci yöneticinin takviminde görüntülenir.

Neden

Bu sorun, Entourage uygulamasının toplantıyı ikinci yönetici takvimi için güncelleştirilmiş bir oluşumunu eşitleme nedeniyle oluşur.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, güncelleştirilmiş oluşum toplantıyı kabul etmek için temsilci yerine yöneticisini ister.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 948846 - Last Review: 24 Mart 2008 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb KB948846 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:948846

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com