Düzeltme: .NET Framework 3.0 tabanlı bir uygulama, Web hizmetleriyle iletişim kurmak için tek yönlü Web yöntemleri kullandığınızda, System.Xml.XmlException bir özel durum alabilirsiniz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 948873 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft .NET Framework 3.0 tabanlı bir uygulama, Web hizmetleriyle iletişim kurmak için tek yönlü Web yöntemleri kullandığınızda, aşağıdaki System.Xml.XmlException özel durum iletisini alabilirsiniz:
Beklenmeyen dosya sonu

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın.

Bu sorunu gidermek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamak için .NET Framework 3.0 olmalıdır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
System.Runtime.serialization.dll3.0.4506.61884,73626 Şub 200817: 38X86
System.ServiceModel.dll3.0.4506.615,623,80826 Şub 200817: 38X86

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

SoapDocumentMethodAttribute.OneWay özelli?i hakk?nda daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Developer Network (MSDN) Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/system.web.services.protocols.soapdocumentmethodattribute.oneway(VS.80).aspx
WebMethod doğrulama hakkında daha fazla bilgi için SOAP doğrulama XmlSerializer ve tek yönlü işlemler için aşağıdaki MSDN Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn2.microsoft.com/en-us/magazine/cc188918.aspx
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 948873 - Last Review: 22 Nisan 2008 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbfix kbpubtypekc kbqfe kbhotfixserver KB948873 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:948873

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com