MS08-051: Popis aktualizace zabezpečení pro aplikaci PowerPoint 2003: 12. srpna 2008

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 948988 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Společnost Microsoft vydala bulletin zabezpečení MS08-051. Chcete-li zobrazit celý bulletin zabezpečení, navštivte jeden z následujících webů společnosti Microsoft:

Pomoc a podpora pro tuto aktualizaci zabezpečení

Pro domácí uživatele je k dispozici bezplatná podpora na čísle 1-866-PCSAFETY ve Spojených Státech a v Kanadě, nebo se mohou obrátit na místní pobočku společnosti Microsoft. Informace o tom, jak kontaktovat místní pobočku společnosti Microsoft ohledně podpory aktualizace zabezpečení, naleznete na následujícím webu mezinárodní podpory:
http://support.microsoft.com/common/international.aspx?rdpath=4
Zákazníci v Severní Americe mohou také na následujícím webu společnosti Microsoft získat neomezenou bezplatnou podporu e-mailem nebo neomezenou individuální podporu formou konverzace:
http://support.microsoft.com/oas/default.aspx?&prid=7552
Pro podnikové zákazníky je podpora pro aktualizace zabezpečení k dispozici prostřednictvím standardních kontaktů podpory.

Další informace o této aktualizaci zabezpečení

Známé problémy s touto aktualizací zabezpečení

 • Společnost Microsoft publikovala ve službě Stažení softwaru nové balíčky aktualizace s označením verze 2. Jsou určené pro aplikace Microsoft Office PowerPoint 2003 Service Pack 2 a Microsoft Office PowerPoint 2003 Service Pack 3. Pokud jste ze služby Stažení softwaru ručně nainstalovali verzi 1 této aktualizace, je třeba přeinstalovat tuto aktualizaci verzí 2. Pokud jste použili k instalaci této aktualizace službu Microsoft Update nebo Office Update, není třeba aktualizaci přeinstalovat.

  Chcete-li zjistit, zda máte správnou verzi souboru, bude třeba zkontrolovat verzi souboru Powerpnt.exe v počítači.
  • Je-li verze souboru Powerpnt.exe 11.0.8227.0, máte nainstalovanou nejnovější verzi aktualizace.
  • Je-li verze souboru Powerpnt.exe 11.0.8212.0, máte nainstalovanou nesprávnou verzi aktualizace.
  Máte-li nesprávnou verzi souboru, bude třeba provést jednu z následujících akcí:
  • Nainstalujte ručně ze služby Stažení softwaru nejnovější verzi této aktualizace označenou verze 2. Na webu služby Stažení softwaru se podívejte do tabulky Software obsahující tuto chybu. Naleznete v ní umístění nejnovějších balíčků pro aplikace Microsoft Office PowerPoint 2003 Service Pack 2 a Microsoft Office PowerPoint 2003 Service Pack 3.
  • Přeinstalujte aktualizaci pomocí služby Microsoft Update nebo Office Update. Služba automaticky zkontroluje počítač a nabídne správnou aktualizaci.
  • Pokud se rozhodnete aktualizaci nepřeinstalovat, je třeba jako náhradní řešení ručně nastavit klíče registru, aby došlo k blokování typů prezentací aplikace PowerPoint. Další informace o blokování typů prezentací aplikace PowerPoint naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
   938810 Informace o určitých typech souborů blokovaných po instalaci aktualizace Office 2003 Service Pack 3
  Poznámka: Původní balíčky vydané službou Stažení softwaru dne 12. srpna 2008 s označením verze 1 obsahovaly nesprávné verze binárních souborů. Přestože tyto verze chránily před chybami zabezpečení popsanými v bulletinu zabezpečení, chyběly v nich další důležité aktualizace týkající se zabezpečení a spolehlivosti. Týká se to však pouze balíčků na webu službo Stažení softwaru. Služby Microsoft Update a Office Update obsahovaly a distribuovaly správné verze binárních souborů a není třeba je aktualizovat. Pokud jste tyto aktualizace úspěšně nasadili pomocí služby Microsoft Update nebo Office Update, není třeba provádět žádnou akci.

Požadavky

K instalaci této aktualizace zabezpečení je nutné mít nainstalovanou jednu z následujících položek:
 • Microsoft Office 2003 Service Pack 2 (SP2)
 • Microsoft Office 2003 Service Pack 3 (SP3)
Další informace o možnostech získání aktualizace Office 2003 SP2 a Office 2003 SP3 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
870924 Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro sadu Office 2003

Opravy netýkající se zabezpečení obsažené v této aktualizaci zabezpečení

Při instalaci této aktualizace zabezpečení do počítače s aktualizací Office 2003 SP3 je nainstalována také následující oprava hotfix:
945437 Popis oprav hotfix aplikace PowerPoint 2003 následujících po aktualizaci Service Pack 3: 26. listopadu 2007 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Informace o souborech

Anglická verze (Spojené státy) této aktualizace zabezpečení má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Při zobrazení informací o souborech jsou data a čas převedeny na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete na kartě Časové pásmo na panelu Datum a čas v okně Ovládací panely.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
File nameFile versionFile sizeDateTime
Powerpnt.exe11.0.8227.06,421,51204-Jul-200801:33

Vlastnosti

ID článku: 948988 - Poslední aktualizace: 6. října 2008 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
Klíčová slova: 
kboffice2003presp4fix kbfix kbbug kbsecvulnerability kbsecbulletin kbsecurity kbqfe kbexpertisebeginner KB948988

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com