MCITP Self-Paced Training Kit (zkouška 70 441): Designing Solutions databáze pomocí Microsoft ® SQL Server ™ 2005 komentáře a opravy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 948994 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek obsahuje komentáře, opravy a informace o známých chybách vztahujících se k knihu Microsoft Press MCITP Self-Paced Training Kit (zkouška 70 441): Designing Solutions databáze podle použití 2005 Microsoft SQL Server, 978-0-7356-2342-2.

Následující témata:

  • CD-ROM: Ukázkové soubory chybí Companion CD

Další informace

CD-ROM: Ukázkové soubory chybí Companion CD

Ukázkový soubor odkazovaný v kroku 1 na stránce 148 není zahrnuta na disku CD Companion. Soubor je k dispozici pro stahování Microsoft Download Center:

MyExcel2007.exe

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:

119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online

Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Microsoft Press dbá poskytování informativních a přesné knih. Všechny komentáře a opravách uvedených výše jsou připraveny pro zahrnutí v budoucích printings tuto knihu. Pokud máte novější tisk tuto knihu, může již obsahovat většinu nebo všechny opravy výše.

Vlastnosti

ID článku: 948994 - Poslední aktualizace: 12. února 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • MCITP Self-Paced Training Kit (Exam 70-441): Designing Database Solutions by Using Microsoft SQL Server 2005, ISBN: 978-0-7356-2342-2
Klíčová slova: 
kbmt KB948994 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:948994

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com