Windows Vista Service Pack 1 ', Windows Vista'nın yayın sürümü geri sonra otomatik değil-işletim sistemi birim BitLocker tarafından şifrelenen erişimi olmayabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 949049 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Beta Bilgileri
Bu makalede, bir Microsoft ürününün beta sürümü anlatılmaktadır. Bu makaledeki bilgiler olduğu gibi sağlanmıştır ve önceden bildirilmeden değiştirilebilir.

Bu beta ürün için Microsoft resmi bir ürün desteği sağlamamaktadır. Beta sürümüne yönelik destek almak hakkında bilgi için beta ürün dosyalarının içerdiği belgelere bakın veya sürümü karşıdan yüklediğiniz Web konumunu denetleyin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows Vista Service Pack 1 (SP1) non-işletim sistemi birimlerde şifrelemek için BitLocker Sürücü Şifrelemesi kullan - tabanlı bilgisayar. Sonra Windows Vista SP1 için Windows Vista'nın yayın sürümü geri. Bu durumda, BitLocker tarafından şifrelenen verilere birimlere otomatik erişimi olmayabilir.

Neden

Windows Vista SP1'deki olmayan-işletim sistemi birim BitLocker'ı korur, yeni bir anahtar türünü oluşturulur. Windows Vista'nın yayın sürümü için geri, yeni bir anahtar kullanılamaz.

Ayrıca, Windows Vista SP1'deki veri birimlerindeki BitLocker'ı etkinleştirin ve sonra Windows Vista'nın yayın sürümü için geri, otomatik erişim için veri birimlerinin kaybedersiniz.

Not Otomatik erişim geri etmez devre dışı bırakmak ve BitLocker'ı yeniden sürece Windows Vista SP1'e yükselttiğinizde Windows Vista'nın yayın sürümünde işletim sistemi biriminde koruma. Devre dışı bırak BitLocker, Windows Vista'nın yayın sürümünde yeniden etkinleştirmek isterseniz, Windows Vista SP1'e yükselttiğinizde, otomatik erişim için veri birimlerinin kaybetmesine hazırlanması. Verileri veri birimin kurtarma anahtarı veya kurtarma parolası kullanarak erişmeye devam edebilirsiniz.

Çözüm

Yayım sürümünü Windows Vista için Windows Vista SP1'den geri sonra bu sorunu gidermek için <a0></a0>, BitLocker kılmayın.. BitLocker'ı devre dışı bırakırsanız, BitLocker'ı için işletim sistemi birimi açın. Bu durumda, BitLocker korumalı veri birimleri için otomatik erişimi kaybedecek. Ancak, veri birimin kurtarma anahtarı veya kurtarma parolası, veriye erişmek için kullanın.

Özellikler

Makale numarası: 949049 - Last Review: 27 Şubat 2008 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Vista Enterprise
  • Windows Vista Ultimate
  • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
  • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB949049 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:949049

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com