Windows Server 2008 üzerinde yönetici hesabı otomatik olarak, yönetici parolasını boş olarak ayarladığınızda, oturum açma iletişim kutusunu görüntülemeden günlüğe kaydeder

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 949093 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Beta Bilgileri
Bu makalede, bir Microsoft ürününün beta sürümü anlatılmaktadır. Bu makaledeki bilgiler olduğu gibi sağlanmıştır ve önceden bildirilmeden değiştirilebilir.

Bu beta ürün için Microsoft resmi bir ürün desteği sağlamamaktadır. Beta sürümüne yönelik destek almak hakkında bilgi için beta ürün dosyalarının içerdiği belgelere bakın veya sürümü karşıdan yüklediğiniz Web konumunu denetleyin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Üzerinde "Parola karmaşıklığı gereksinimleri parola uymalıdır" Bu ilkeyi devre dışı Windows Server 2008 tabanlı bir bilgisayarda ve daha sonra yönetici parolasını boş ayarlamak, oturum açma iletişim kutusunu görüntülemeden otomatik olarak Windows Server 2008 üzerinde yönetici hesabının günlükleri.

Neden

Bu sorun, Windows Server 2003'ten bir tasarım değişikliği nedeniyle oluşur.

Özellikler

Makale numarası: 949093 - Last Review: 15 Şubat 2008 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server 2008 Standard
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Web Server 2008
  • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB949093 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:949093

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com