Якщо у Windows Update виникає помилка, спробуйте Рішення для поширених помилок для служби Windows Update.

Чи вирішено проблему?

Якщо не допоміг вирішити проблему, оновіть останню версію Windows Update Agent. Існує не окремий Windows Update Agent доступна для завантаження. Якщо функцію автоматичного оновлення ввімкнуто, останню версію Windows Update Agent завантажується та інсталюється автоматично на вашому комп'ютері.

Якщо у вас немає функції автоматичного оновлення ввімкнуто, виконайте такі інтерактивні елементи, щоб отримати останню версію Windows Update Agent
 1. Увімкнення функції автоматичного оновлення. Для цього, виконайте такі інтерактивні елементи відповідно до версії Windows, інстальованої на комп'ютері.

  Windows 8,1 або ОС Windows 8
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  1. Відкрийте Windows Update, проведіть пальцем від правого краю екрана (або, якщо ви користуєтеся мишею, вказавши в нижньому правому куті екрана, і переміщення вказівника миші до), натисніть кнопку Параметри, натисніть кнопку Панель керуванняа потім торкніться або клацніть Служба Windows Update.
  2. Торкніться або клацніть Змінення параметрів.
  3. У розділі Важливі оновлення, виберіть Автоматичну інсталяцію оновлень.
  4. У розділі Рекомендовані оновлення., виберіть у Отримувати Рекомендовані оновлення, так само, як можна отримати важливі оновлення прапорець а потім натисніть кнопку ОК.
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  ОС Windows 7, Windows Vista або Windows XP
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  увімкнути функцію автоматичного оновлення автоматично, натисніть кнопку, виправити , або виберіть посилання і натисніть кнопку виконати в на Перегляд завантаження діалогове вікно. Виконайте інтерактивні елементи, зазначені в виправити це майстра.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Вирішити цю проблему
  Microsoft Fix it 50362
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
 2. Перезапустіть службу Windows Update. Щоб це зробити, виконайте такі дії:
  1. Натисніть сполучення клавіш Windows ключ + R, щоб відкрити вікно запуску .
  2. Тип Services. MSC у вікні, запустіть і натисніть клавішу Enter.
  3. Служби Windows Update , клацніть правою кнопкою миші на Служби консоль керування MMC та виберіть зупинити. Якщо на комп'ютері запущено Windows XP, Автоматичних оновлень, клацніть правою кнопкою миші та виберіть зупинити.
  4. Після того, як Windows Update не, Windows Update, клацніть правою кнопкою миші та виберіть почати. Якщо на комп'ютері запущено Windows XP, Автоматичних оновлень, клацніть правою кнопкою миші та виберіть запустити.
 3. Зачекайте, поки Windows Update, щоб запустити і переконайтеся, що скинути параметри Windows Update Agent. Щоб отримати додаткові відомості про те, як перевірити, яку версію Windows Update Agent інстальовано, перейдіть до "Щоб перевірити, що інстальовано, яку версію Windows Update Agent"розділ цієї статті для Microsoft Knowledge Base (KB).

Щоб перевірити, що інстальовано, яку версію Windows Update Agent

 1. Відкрийте на % systemroot %.\System32 папки. % systemroot %. це папка, в якій інстальовано Windows. Наприклад, у папці % systemroot % , це C:\Windows.
 2. Wuaueng. dll, клацніть правою кнопкою миші та виберіть пункт Властивості.
 3. Відкрити вкладку докладно і знайдіть номер версії.
Примітка Останню версію з Windows Update Agent для Windows 8.1 – це 7.9.9600.16422. Останню версію Windows Update Agent для Windows 8, є 7.8.9200.16693. Останню версію з Windows Update Agent для Windows 7, Windows Vista та Windows XP, є 7.6.7600.256.

Докладні відомості

Історичні відомості

Покращення у версії 7.6.7600.256 програми Windows Update Agent
 • Загартовані-інфраструктури так, щоб клієнт Windows Update довіряв, файли, які підписані новим сертифікатом. Сертифікат, використовується виключно для захисту оновлень, щоб клієнт Windows Update.
 • Безпечніший канал зв'язок "один-до-одного", щоб клієнт Windows Update
Покращення у версії 7.4.7600.226 програми Windows Update Agent
 • Змінено періоди перевірок наявності оновлень для Windows
 • Покращений інтерфейс користувача для комп'ютерів під керуванням Windows Vista або Windows Server 2008
 • Більш помітний і детальний опис оновлень
 • Удосконалене сповіщення користувачів про наявність пакетів оновлень
Проблеми, які усуваються за допомогою Windows Update Agent версії 7.2.6001.788
Windows Update Agent версії 7.2.6001.788 містить виправлення, наведеної нижче неполадки. Ця проблема раніше не було описано у статті бази знань Майкрософт:
 • При спробі інсталювати 80 або більше оновлень одночасно з Windows Update або сайт Microsoft Update з'являється помилка "0x80070057".
Покращення у версії 7.2.6001.784 програми Windows Update Agent
 • Змінено періоди перевірок наявності оновлень для служби Windows Update
 • Покращена швидкість, з якою надходять оновлення
 • Підтримка для переінсталяції для інсталятора Windows
 • Покращена помилки, обмін повідомленнями
Неполадки, виправлені у Windows Update Agent версії 7.0.6000.381
Windows Update Agent версії 7.0.6000.381 містить виправлення. Ці проблеми не описувалися у статтях бази знань Майкрософт:

Щоб отримати додаткові відомості про службу Windows Update

Windows Update допомагає підтримувати комп’ютер-зразок оновлені та захищені шляхом завантаження й інсталяції останніх безпеки та інші оновлення, від корпорації Майкрософт. Служба Windows Update визначає, які оновлення можна застосувати до вашого комп'ютера.

корпорація Майкрософт регулярно дає можливість оновлення програмного забезпечення для користувачів Windows та інше Підтримка програмного забезпечення Microsoft. Це спрямовано на покращення надійності та продуктивності, посилення захисту від програма захисту від зловмисного програмного забезпечення та іншого небажаного програмного забезпечення та модернізацію функцій Windows. Щоб покращити продуктивність або надійність компонентів обладнання на комп'ютері, корпорація Майкрософт також може надавати оновлення драйверів для пристроїв, які постачаються виробником комп'ютера.

Після ввімкнення служби Windows Update, програмні компоненти, безпосередньо пов'язані зі службою Windows Update, повинні Вільний час від часу оновлюватися на вашому комп'ютері. Ці оновлення потрібно виконувати, перш ніж службою Windows Update можна дізнатися, пошук потрібних оновлень або інсталяцію інших оновлень. Ці обов'язкові оновлення виправити помилки, надають поточні удосконалення й допомагають зберігати сумісність із серверами Microsoft, які підтримують Windows Update. Якщо вимкнути службу Windows Update, не отримувати ці оновлення.

Службу Windows Update настроєно на автоматичну інсталяцію оновлень, під Вільний час вибору Рекомендовані параметри під Вільний час інсталяції у Windows з вікно першого запуску. Ви також можна ввімкнути у службі Windows Update, вибравши один із таких параметрів автоматичного оновлення на панелі керування:
 • Автоматично (рекомендовано)
 • Завантажувати оновлення, але дозволити мені вибрати Вільний час їх інсталяції
 • Сповіщати, але не автоматично можна завантажити або інсталювати їх
Після ввімкнення служби Windows Update потрібні оновлення деяких її компонентів служби Windows Update завантажено й інстальовано автоматично без додаткового оповіщення. Ця проблема виникає, залежить від параметра, який використовується для ввімкнення служби Windows Update. Якщо ви не бажаєте отримувати обов'язкові оновлення, можна вимкнути автоматичне оновлення на панелі керування.

Оновлення служби Windows Update, зазвичай, виконайте такі дії: адреса Відгуки від користувачів, покращити сумісність, продуктивність служби та надійність та забезпечують нові можливості служби. У разі оновлення сервера Windows Update, відповідні оновлення до клієнта, зазвичай, потрібно. Під Вільний час роботи самостійного оновлення агента, Windows Update Agent файлів може бути додано, змінено або замінити. Наприклад, які допомагають відобразити, роботи користувача або визначають, чи застосовуються оновлення до певної системи можуть додаватися файли Windows Update Agent. Це трапляється, коли систему настроєно на автоматичну перевірку наявності доступних оновлень. Це не виникає, якщо автоматичні оновлення вимкнуто. Наприклад, така поведінка виникає вибрати ніколи не перевіряти наявність оновлень у Windows Vista та Windows 7, або якщо вимкнути автоматичні оновлення у Windows XP.

Відомості для адміністраторів керованих середовищ

Адміністратори отримають на останню версію Windows Update Agent для розгортання через Windows Server Update Services (WSUS).

Про цю статтю

Номер статті: 949104
Останній відгук: 15 серпня 2014 р.
Застосовується до:: Microsoft Windows Update
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 949104
Ви хотіли б поділитися відгуком про цю статтю?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.