Windows XP Service Pack 3 inštalácia zlyhá s chybovým hlásením a denníka inštalácie balíka service pack sa zapíše nasledujúca chyba: "8007F0F4 - STATUS_PREREQUISITE_FAILED"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 949388 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.

Pokračovať v prijímaní aktualizácií zabezpečenia pre systém Windows, skontrolujte, či používate systém Windows XP s balíkom Service Pack 3 (SP3). Ďalšie informácie nájdete na tejto webovej stránke spoločnosti Microsoft: Končí sa podpora pre niektoré verzie systému Windows

Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Príznaky

Na počítači so systémom Windows XP, môžete skúsiť nainštalovať systém Windows XP Service Pack 3 (SP3). Avšak, dostanete jeden z dôvodu nasledovnej chyby správ.

Chyba 1

Táto aktualizácia Service Pack vyžaduje, aby stroj sa Elektrická pred spustením inštalácie.

Chyba 2

Service Pack 3 bola zrušená pretože Microsoft zdieľané Computer Toolkit pre systém Windows XP nie je kompatibilné s Táto verzia systému Windows. Skôr než budete pokračovať, musíte: 1) odinštalovať Microsoft zdieľa Computer Toolkit 2) (voliteľné) nainštalovať produkt Windows SteadyState, novšie verzie Microsoft zdieľaný počítač Toolkit. Po Podrobnej?ie informácie nájdete na stránke pre zdieľaný prístup na webovej lokalite spoločnosti Microsoft.

Chyba 3

Service Pack 3 bola zrušená pretože systém Windows XP SP3 sa nedá nainštalovať RDP 6.0 MUI PACK (aktualizácia Systém Windows XP (KB925877)). Skôr než budete pokračovať, musíte odinštalovať KB925877.

Chyby 4

Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 nemožno použiť na Windows Fundamentals for Legacy PCs (WinFLP). A jedinečný balík aktualizácie SP3 pre systém WinFLP bude k dispozícii na lokalite Download.Microsoft.com.

Chyba 5

Microsoft Windows XP Professional Service Pack 3 nemožno použiť na Windows Embedded pre bod of Service (WEPOS). A jedinečný balík aktualizácie SP3 pre systém WEPOS bude k dispozícii na lokalite Download.Microsoft.com.

Chyby 6

Inštalátor nemôže pokračovať, pretože jeden alebo viac predpoklady pre inštaláciu Service Pack 3 zlyhala. Pre viac informácií Pozrite Súbor denníka Písmeno_jednotky: \windows\svcpack.log.
Okrem toho v každom prípade, chybové hlásenie sa zapisuje aj do služby Denník inštalácie Pack:

8007F0F4- STATUS_PREREQUISITE_FAILED

Poznámka Denníka inštalácie service pack (svcpack.log) sa zvyčajne umiestnený v nasledujúcom priečinku:
Písmeno_jednotky: \Windows\svcpack.log

Príčina

Musia byť splnené viaceré predpoklady pred inštaláciou systému Windows XP SP3. Ak niektorá z podmienok nie sú splnené, dostanete jeden z chyby, ktoré sú opísané v časti "Príznaky". Tieto príčiny Opíšte dôvody pre príslušné chybové hlásenia, ktoré sú uvedené v v časti "Príznaky":

Príčina chyby 1

Táto chyba sa vyskytuje pri pokuse nainštalovať service pack pri počítač je napájaný batériou. Táto kontrola sa vykonáva na odstránenie prípadné zlyhanie aktualizácie z dôvodu vybitia batérie počas proces inštalácie.

Príčina chyby 2

Táto chyba sa vyskytuje pri pokuse nainštalovať balík service pack na počítač kde je už "Microsoft zdieľané Computer Toolkit pre systém Windows XP" nainštalovaný. Táto verzia súpravy nástrojov nie je kompatibilná s Windows XP SP3.

Príčina chyby 3

Táto chyba nastane, ak máte "Aktualizácia pre systém Windows XP (KB925877)" nainštalované v počítači. Táto aktualizácia obsahuje viacjazyčné používateľské rozhranie Pack (MUI) pre Pripojenie vzdialenej skúsenosti s prácou s počítačom (Terminal Services Client 6.0 6.0). Tento balík MUI nie je kompatibilný s Windows XP SP3.

Príčina chyby 4

Táto chyba sa vyskytuje pri pokuse o inštaláciu balíka Windows XP SP3 Operačný systém "Windows Fundamentals for Legacy PCs (WinFLP)". Táto verzia služby pack neplatí pre operačný systém WinFLP.

Príčina chyby 5

Táto chyba sa vyskytuje pri pokuse o inštaláciu balíka Windows XP SP3 "Vstavané pre bod of Service (WEPOS)" operačný systém. Táto verzia balík Service pack pre operačný systém WEPOS neplatí.

Príčina chyby 6

Táto chyba sa vyskytuje pri pokuse o inštaláciu balíka Windows XP SP3 Windows XP Media Center Edition alebo Windows XP Media Center Edition 2003.

Poznámka Táto chyba sa nevyskytne, ak sa pokúsite o inštaláciu balíka Windows XP SP3 Windows XP Media Center Edition 2004 alebo počas neskoršej verzie.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tieto chyby, musíte postupovať podľa konkrétnych krokov, ktoré sú vhodné na chybové hlásenie, ktoré ste dostali. Tieto kroky sú popísané v nasledujúcich častiach.

Riešenie chyby 1

Pripojte počítač k zdroju Striedavého napätia, napríklad do elektrickej zásuvky. Ďalšie informácie o požiadavkách na napájanie počítača, obráťte sa na Výrobca počítača.

Riešenie chyby 2

Odinštalovať Microsoft zdieľaný počítač Toolkit. K tomu, postupujte nasledovne:
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Ovládanie Panel, a potom kliknite na tlačidlo Pridanie alebo odstránenie Programy.
  2. Kliknite na tlačidlo Microsoft zdieľa Computer Toolkit, a potom kliknite na tlačidlo Odstrániť.
  3. Po odstránení programu nainštalujte systém Windows XP SP3.
Windows SteadyState nepodporuje Windows 7; Avšak, mnoho z jeho rysov môžu byť replikované pomocou natívne funkcie systému Windows 7 a bezplatné nástroje od spoločnosti Microsoft. Na stiahnutie viac informácií, navštívte nasledujúcu lokalitu Microsoft Download Center Web:

Nasledovný súbor je k dispozícii na prevzatie od spoločnosti Microsoft Stredisko pre prevzatie softvéru:

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Na stiahnutie
Na stiahnutie SteadyState_Setup_ENU.exe balík teraz.

Riešenie chyby 3

Pomocou apletu Pridať alebo odstrániť programy odinštalovať "aktualizáciu Update for Windows XP (KB925877)." Táto aktualizácia zahŕňa Multilingual User Interface Pack (MUI) pre vzdialenú pracovnú plochu Pripojenie 6.0 (Terminal Services Client 6.0). Robiť to, postupujte nasledovne:
  1. Kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo Ovládanie Panel, a potom kliknite na tlačidlo Pridanie alebo odstránenie Programy.
  2. Kliknite na položku Zobraziť aktualizácie začiarkavacie políčko v hornej časti stránky.
  3. Kliknite na tlačidlo Aktualizácia pre systém Windows XP (KB925877), a potom kliknite na tlačidlo Odstrániť.
  4. Po odstránení aktualizácie KB925877 nainštalujte systém Windows XP SP3.

Riešenie chyby 4 a 5

Táto verzia systému Windows XP SP3 nie je kompatibilná s WinFLP alebo Operačný systém WEPOS, ktoré máte v počítači. Unikátny service pack Aktualizácia balíka pre operačný systém WinFLP a WEPOS operačného systém je naplánované byť prepustený na Microsoft Download Center v neskoršej fáze dátum.

Ďalšie informácie o preberaní tento jedinečný aktualizácie Windows XP SP3 z Microsoft Download Center bude k dispozícii v nasledovný článok databázy Microsoft Knowledge Base:
322389 Ako získať najnovší balík Windows XP service pack

Riešenie chyby 6

Inštalácia balíka Windows XP SP3 na počítači so systémom Windows XP Media Center Edition alebo Windows XP Media Center Edition 2003, musíte najprv Inštalácia Windows XP Service Pack 2 (SP2). Ak chcete získať balík Windows XP SP2, môžete použiť Automatické aktualizácie alebo lokality Windows Update.

Vlastnosti

ID článku: 949388 - Posledná kontrola: 21. marca 2013 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 3
Kľúčové slová: 
kbservicepack kbmultilingual kbmui kbupgrade kbsetup kbtoolkit kbexpertisebeginner kbtshoot kberrmsg kbmt KB949388 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 949388

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com