Zálohování může selhat při použití produktu záložní výrobců provedení zálohy v počítači se systémem Windows Server 2008 NPS

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 949470 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zálohování může selhat při použití produktu záložní výrobců provedení zálohy v počítači se systémem Windows Server 2008 sítě zásady Server (Server NPS).

Tento problém může dojít, pokud nakonfigurujete NPS role.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože zálohovací software následuje dokumentovány metodu zálohování svazku stínové kopie Service (VSS). NPS Zapisovatel sestavy souboru neexistuje v systému, se nezdaří zálohování.

Vlastnosti

ID článku: 949470 - Poslední aktualizace: 28. března 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
  • Windows Web Server 2008
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB949470 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:949470

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com