NPS Windows Server 2008 tabanlı bir bilgisayarda yedekleme için yedek bir üçüncü taraf ürünü kullandığınızda, yedekleme başarısız olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 949470 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Ağ ilkesi sunucusu (NPS) Windows Server 2008 tabanlı bir bilgisayarda yedekleme için yedek bir üçüncü taraf ürünü kullandığınızda, yedekleme başarısız olabilir.

NPS rolünü yapılandırdığınızda, bu sorun oluşabilir.

Neden

Yedekleme yazılımını aşağıdaki bu sorun yedekleme yöntemi Birim Gölge Kopyası Hizmeti (VSS) belgelenen oluşur. NPS yazıcı, bir dosyanın sistemde kayıtlı bildiriyorsa, yedekleme başarısız.

Özellikler

Makale numarası: 949470 - Last Review: 28 Mart 2008 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
  • Windows Web Server 2008
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB949470 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:949470

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com