"Netsh firewall přidat portopening", "netsh firewall nastavit portopening" a v počítači se systémem určitých vydáních systému Windows Vista nefungují příkazy (netsh firewall nastavena služba)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 949543 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
 • Máte počítač se systémem Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic nebo Windows Vista Home Premium.
 • Spustíte následující příkazy k otevření portů brány firewall:
  • netsh firewall přidat portopening
  • netsh firewall nastavit portopening
  • netsh firewall nastavení služby
Tyto příkazy však nezdaří bezobslužně. Navíc je možné, že neobdržíte chybová zpráva nebo upozornění označuje port nebyl otevřen.

Poznámka: Kontext netsh firewall je podporována pouze v počítačích se systémem Windows Vista Ultimate, Windows Vista Business a Windows Vista Enterprise.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože kontextu netsh firewall nefunguje v počítačích se systémem Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic a Windows Vista Home Premium. Příkazy, pomocí kontextu netsh firewall vyžadují oprávnění rozšířené zabezpečení úspěšně spustit.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí kontextu netsh advfirewall firewall v počítači se systémem Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic nebo Windows Vista Home Premium vydání. Kontext netsh advfirewall firewall používá brána společně s funkcí rozšířeného zabezpečení, které jsou k dispozici v systému Windows Vista. Kontext netsh advfirewall firewall navíc nabízí nastavit bohatší funkce zabezpečení než v kontextu netsh firewall.

Další informace o použití kontextu "netsh advfirewall firewall" namísto text netsh firewall ” kontextu v systému Windows Vista klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
947709Jak použít kontext "netsh advfirewall firewall" namísto "netsh firewall" kontext k řízení chování brána Windows Server 2008 a Windows Vista

Další informace

Další informace stáhnout dokument white paper "Úvod k Windows Firewall s pokročilým zabezpečením" pro systém Windows Vista. Chcete-li to provést, přejděte na následující web:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=DF192E1B-A92A-4075-9F69-C12B7C54B52B&displaylang=en
Další informace o nové brána v systému Windows Vista a Windows Server 2008 naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/en-us/library/bb877967.aspx

Vlastnosti

ID článku: 949543 - Poslední aktualizace: 28. února 2008 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Vista Starter
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Home Basic 64-bit edition
 • Windows Vista Home Premium 64-bit edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB949543 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:949543

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com