Funkce rozpoznávání duplikovat nemůže rozpoznat duplicitní záznamy při použití pre-update sestavení modulu plug-in v procesu aktualizace v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 949569 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. V aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 povolit funkci Zjišťování duplicit. Pak vytvořte pravidlo duplicitní zjišťování zjistit duplicitní záznamy, pokud jsou záznamy aktualizovány. Dále vytvořte pre-update sestavení modulu plug-in pro proces aktualizace. Nakonec aktualizujte záznamy. Proces aktualizace spuštěn sestavení v pre-update události.

V tomto scénáři nemůže funkce Duplikovat Detection zjistit duplicitní záznamy i, pokud existují duplicitní záznamy. Když nastane tento problém funkce Rozpoznávání duplicitní stále považuje původní hodnoty záznamu namísto hodnoty záznamů poskytované pre-update sestavení modulu plug-in.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Další informace

Tato oprava hotfix není řeší problémy, které zahrnují vyhledávání, vyskladnění seznamů nebo polí vlastníka. Pro tato pole toto omezení je záměrné.

Vlastnosti

ID článku: 949569 - Poslední aktualizace: 12. února 2009 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB949569 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:949569

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com