Microsoft Dynamics CRM 4. 0'daki güncelleştirme işlemi pre-update bir eklenti derlemesinin kullandığınızda, yinelenen algılama işlevi yinelenen kayıtları algılayamıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 949569 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Microsoft Dynamics CRM 4.0 içinde Yinelenen algılama</a0> işlevini etkinleştirin. Ardından, kayıt güncelleştirildiğinde bu, yinelenen kayıtları algılamak için yinelenen algılama kural oluşturun. Sonra güncelleştirme işlemi için pre-update bir eklenti derlemesinin oluşturun. Son olarak, kayıtları güncelleştirmek. Güncelleştirme işlemini, derleme pre-update bir olay çalışır.

Bu senaryoda, yinelenen kayıtlar bulunsa bile, Yinelenen algılama işlevi yinelenen kayıtları algılayamıyor. Bu sorun oluştuğunda, Yinelenen algılama işlevi hala özgün kayıt değerleri pre-update eklenti derleme tarafından sağlanan kayıt değerleri yerine dikkate alır.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Daha fazla bilgi

Bu düzeltmeyi aramaları içeren, liste veya sahip alanları Seç sorunları adres. Bu alanlar için bu sınırlama, tasarım gereğidir.

Özellikler

Makale numarası: 949569 - Last Review: 12 Şubat 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbmbsmigrate KB949569 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:949569

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com