Varolan bir kuruluş, Microsoft Dynamics CRM 4. 0'a Microsoft Dynamics CRM 3. 0'dan yükseltmeye çalıştığınızda hata iletisi: "eylem Microsoft.Crm.Setup.Server.CreateCrmGroupsAction başarısız oldu. Genel erişim engellendi"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 949598 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin. Microsoft Dynamics CRM 4. 0'ı yükleyin. Microsoft Dynamics CRM 4. 0'ı yüklemek için kullandığınız kullanıcı hesabı, Active Directory dizin hizmetindeki kuruluş birimindeki (OU) oluşturma haklarına sahip değil. Ortam Tanılama Sihirbazı'nı çalıştırdığınızda, hata oluşur. Varolan bir kuruluş, Microsoft Dynamics CRM 4. 0'a Microsoft Dynamics CRM 3. 0'dan yükseltmeye çalıştığınızda. Bu senaryoda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Eylem Microsoft.Crm.Setup.Server.CreateCrmGroupsAction başarısız oldu. Genel erişim engellendi.

Neden

Bu sorun, yükseltme kodunu Microsoft Dynamics CRM PrivUserGroup grubunun karşı ve KullanıcıGrubu Active Directory grubunun karşı bir onay gerçekleştirir nedeniyle oluşur. Ancak, OU içinde grupları oluşturma hakkına sahip olduğunuzu doğrulamak için varolan bir OU karşı bir onay kodu gerçekleştirmez. Bir kuruluş yükselttiğinizde, yükseltme işlemi için Microsoft Dynamics CRM 4.0 yeni gruplar yaratmak vardır. Ancak, grupları oluşturmak için oluşturma hakkı yoktur.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Özellikler

Makale numarası: 949598 - Last Review: 12 Şubat 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kberrmsg kbfix kbmbsupgrade kbmbsadministration kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB949598 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:949598

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com