Některé webové aplikace vyžadující že velký blok souvislé paměti se nemusí spustit po instalaci kumulativní aktualizace 931768 (MS07-027) pro aplikaci Windows Internet Explorer 7

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 950060 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po instalaci kumulativní aktualizace zabezpečení 931768 (MS07-027) pro aplikaci Windows Internet Explorer 7, nemusí některé webové aplikace vyžadující velký blok souvislé paměti spustit z důvodu problému s nedostatkem paměti. Tento problém se týká webových aplikací spuštěných v aplikaci Internet Explorer nebo jiné aplikace používající rozhraní Wininet nebo Urlmon knihovny.

Příčina

K tomuto problému může dojít aktualizace zabezpečení 931768 (MS07-027) způsobí, že soubory mají být načtena do nižší rozsahy adres v rámci procesu Wininet.dll Urlmon.dll a Iertutil.dll. Toto chování sníží maximální velikost souvislé paměti, kterou lze přidělit aplikaci.

Řešení

Informace o aktualizaci zabezpečení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer. Chcete-li nainstalovat nejnovější aktualizace, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://Update.microsoft.com
Další technické informace o nejnovější kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/cze/technet/security/default.mspx
Poznámka: Tato oprava byla poprvé zahrnuta v aktualizaci zabezpečení 950759 (MS08-031).
Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
950759MS08-031: Kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer

Předpokladem

Chcete-li nainstalovat tuto aktualizaci, musí být spuštěn systém Windows Internet Explorer 7.

Požadavky na restartování

Po instalaci této aktualizace, je nutné restartovat počítač.

Informace o nahrazení aktualizace

Tato aktualizace nahrazuje aktualizaci 947864 (MS08-024).

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Další informace o kumulativní aktualizace 931768 (MS07-027) pro aplikaci Internet Explorer 7 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
931768MS07-027: Kumulativní aktualizace zabezpečení pro aplikaci Internet Explorer

Vlastnosti

ID článku: 950060 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 7
Klíčová slova: 
kbexpertiseinter kbfix kbbug kbqfe kbmt KB950060 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:950060

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com