Kırmızı BIR X karakteri, konuşma ses yanıt iş akışı uygulaması denetimleri Office Communications Server 2007 konuşma Server Tasarım görünümünde açtığınızda görünür

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 950210 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Konuşma Ses yanıt iş akışı uygulaması denetimleri Microsoft Office Communications Server 2007 konuşma Server kırmızı Tasarım görünümünde açtığınızda, denetimlerin X karakter görüntülenir. Bu sorun, aşağıdaki bileşenleri birini bilgisayara yüklediyseniz oluşur:
  • Microsoft Visual Studio 2008
  • Windows Vista Service Pack 1 (SP1)
  • Microsoft .NET Framework 3.5

Neden

Bu sorun, Windows Workflow varsayılan temayı yazı tipi Communications Server 2007 konuşma Server Uygulama Tasarımcısı önbelleğe nedeniyle oluşur. Bu yazı tipi, statik System.Workflow.componentmodel.dll derleme başvuru olarak kullanılabilir. System.Workflow.componentmodel.dll derleme sırasında her bir iş akışı görünümü yük yazı tipini güncelleştirir ve sonra eski yazı tipi siler. Bu nedenle, eski yazı tipi başvuru Communications Server 2007 konuşma Server kullanılıyorsa, yazı tipi başvurusu geçersiz olur.

Not Communications Server 2007 konuşma Server Uygulama Tasarımcısı açıkça yazı tipini önbelleğe alma olmadan Windows Workflow yazı tipini kullanmak üzere güncelleştirildi.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, karşıdan yükleyin ve sonra Office Communications Server 2007 konuşma Server güncelleştirmesini yükleyin. Bunu yapmak için şu Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=4D8B068B-3C45-4EEA-BBC8-C4A4C4201F60&displaylang=en
Not Windows Vista'da güncelleştirme yüklemek için <a0></a0>, güncelleştirmenin karşıdan yükleme ve güncelleştirme, ayrıcalığı yükseltilmiş bir komut isteminden çalıştırın.

Windows Vista'da yükseltilmiş komut istemi hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet2.microsoft.com/WindowsVista/en/library/00d04415-2b2f-422c-b70e-b18ff918c2811033.mspx?mfr=true

Daha fazla bilgi

DOSYA BİLGİLERİ

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAAT
Microsoft.speechserver.Authoring.dialogdesigner.dll2.0.61363.1022,65512 Mart 200820: 38
System.Workflow.componentmodel.dll derleme değiştirir bilgisayardaki herhangi bir güncelleştirme için bu sorun oluşur. Bilinen bileşenlerin System.Workflow.componentmodel.dll derleme yerini şunlardır:
  • Microsoft Visual Studio 2008
  • Windows Vista Service Pack 1
  • Microsoft .NET Framework 3.5
Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
963025Communications Server 2007 konuşma Sunucusu'nun güncelleştirmesinin açıklaması: Nisan 2009

Özellikler

Makale numarası: 950210 - Last Review: 15 Mayıs 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Communications Server 2007 Speech Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbtshoot KB950210 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:950210

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com