Microsoft Dynamics CRM 4.0 izlenen bir Outlook Takvim anımsatıcısını Atla işlevini çalıştırdığınızda bir randevu kaydını <a1>durum nedeni</a1> değeri varsayılan bir değer değiştirildiğinde

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 950475 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 4.0 içinde bir uyarı mektubunda izlenen Microsoft Office Outlook takvimini veya servis aktivitesini bir varlık için bir aktivite varlık Atla işlevini çalıştırın. Bunu yapmak için Durum nedeni bir randevu kaydın bir varsayılan değer olarak değiştirilir.

Neden

Bu sorun, bir XML dosyası için bir güncelleştirme Atla işlevi tetikler nedeniyle oluşur. Kullanıcı tanımlı bir özellik için "<statecode>Planlanan</statecode>" dize değeri eklenir. Ancak, "<statecode>Planlanan</statecode>" dize değeri doğru değil. Bu nedenle, Microsoft Dynamics CRM 4. 0'a kaydı eşitlendiğinde, bu dize veritabanına eklenemiyor. "<statecode>3</statecode>." Doğru bir dize değeridir

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 950475 - Last Review: 12 Şubat 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
  • Microsoft Dynamics CRM for Microsoft Office Outlook, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbfix kbautohotfix kbexpertiseinter kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB950475 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:950475

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com