MS08-026: Opis biuletynu zabezpieczeń dla programu Word Viewer 2003: 13 maja 2008

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 950625 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

WPROWADZENIE

Firma Microsoft wydała biuletyn zabezpieczeń MS08-026, który zawiera wszystkie istotne informacje dotyczące aktualizacji zabezpieczeń dla programu Microsoft Office Word Viewer 2003, włącznie z manifestem pliku i opcjami wdrażania. Aby wyświetlić pełny biuletyn zabezpieczeń, odwiedź jedną z następujących witryn firmy Microsoft w sieci Web:

Jak uzyskać pomoc i obsługę techniczną związaną z tą aktualizacją zabezpieczeń

Użytkownicy domowi mogą uzyskać nieodpłatnie pomoc techniczną, korzystając z numeru telefonu 1-866-PCSAFETY w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie lub kontaktując się z lokalnym oddziałem firmy Microsoft. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu kontaktowania się z lokalnym oddziałem firmy Microsoft w sprawie pomocy technicznej dotyczącej problemów z aktualizacjami zabezpieczeń, odwiedź witrynę międzynarodowej pomocy technicznej firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/common/international.aspx?rdpath=4
Klienci w Ameryce Północnej mogą również uzyskać natychmiastowy dostęp do nieograniczonej nieodpłatnej pomocy świadczonej przy użyciu poczty e-mail lub w trybie rozmowy (czatu), odwiedzając następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/oas/default.aspx?&prid=7552
Przedsiębiorstwa mogą uzyskać pomoc techniczną dotyczącą aktualizacji zabezpieczeń za pomocą danych kontaktowych pomocy technicznej, z których zwykle korzystają.

Znane problemy z tą aktualizacją zabezpieczeń

  • W przypadku odinstalowania aktualizacji zabezpieczeń dla programu Word Viewer 2003 ta aktualizacja zabezpieczeń jest pomyślnie usuwana z komputera. Nie powoduje to jednak usunięcia kluczy rejestru zainstalowanych przez tę aktualizację zabezpieczeń na danym komputerze. Te klucze rejestru pozostają w rejestrze.

Informacje dotyczące plików

Wersja angielskojęzyczna (Stany Zjednoczone) tej aktualizacji zabezpieczeń ma atrybuty plików wymienione w poniższej tabeli (lub nowsze). Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane w formacie uniwersalnego czasu koordynowanego (UTC). Po wyświetleniu informacji dotyczących plików są one zamieniane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy skorzystać z karty Strefa czasowa narzędzia Data i godzina w Panelu sterowania.

Program Microsoft Office Word Viewer 2003

Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
File nameFile versionFile sizeDateTimePlatform
Wordview.exe11.0.8212.08,812,04021-Mar-200823:46x86

Właściwości

Numer ID artykułu: 950625 - Ostatnia weryfikacja: 12 sierpnia 2008 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Word Viewer 2003
Słowa kluczowe: 
kboffice2003presp4fix kboffice2003sp3fix kbexpertisebeginner kbqfe kbsecurity kbsecbulletin kbsecvulnerability kbbug kbfix kbpubtypekc KB950625

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com