MS08-026: Word Viewer 2003 güvenlik bülteni: 13 Mayıs 2008'in açıklaması

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 950625 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

GİRİŞ

Microsoft, MS08-026 güvenlik bültenini yayımladı. Bu güvenlik bülteni, Microsoft Office Word Viewer 2003 güvenlik güncelleştirmesiyle ilgili tüm bilgileri içermektedir. Buna, dosya bildirim bilgileri ve dağıtma seçenekleri de dahildir. Güvenlik bülteninin tamamını görüntülemek için aşağıdaki Microsoft Web sitelerinden birini ziyaret edin:

Bu güvenlik güncelleştirmesiyle ilgili yardım ve destek alma

Ev kullanıcıları, ABD'de ve Kanada'da 1-866-PCSAFETY numarasını arayarak veya yerel Microsoft temsilcisine başvurarak ücretsiz destek alabilir. Güvenlik güncelleştirmeleri sorunlarıyla ilgili olarak yerel Microsoft temsilcinize başvurma konusunda daha fazla bilgi için, Microsoft Uluslararası Destek Web sitesini ziyaret edin.
http://support.microsoft.com/common/international.aspx?rdpath=4
Kuzey Amerika'daki müşteriler aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret ederek ücretsiz e-posta desteğine veya sohbet yoluyla destek seçeneklerine sınırsız erişim sağlayabilir:
http://support.microsoft.com/oas/default.aspx?&prid=7552
Kurumsal müşteriler, normal destek ilgili kişilerinden güvenlik güncelleştirmeleriyle ilgili destek alabilir.

Bu güvenlik güncelleştirmesiyle ilgili bilinen sorunlar

  • Word Viewer 2003 güvenlik güncelleştirmesini kaldırdığınızda, güvenlik güncelleştirmesi bilgisayardan başarıyla kaldırılır. Ancak, güvenlik güncelleştirmesi tarafından bilgisayara yüklenen kayıt defteri anahtarları kaldırılmaz. Bu kayıt defteri anahtarları kayıt defteri içinde kalır.

Dosya Bilgileri

Bu güvenlik güncelleştirmesinin İngilizce (ABD) sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyalarla ilgili tarihler ve saatler UTC (eşgüdümlü evrensel saat) kullanılarak listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat öğesinde Saat Dilimi sekmesini kullanın.

Microsoft Office Word Viewer 2003

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
File nameFile versionFile sizeDateTimePlatform
Wordview.exe11.0.8212.08,812,04021-Mar-200823:46x86

Özellikler

Makale numarası: 950625 - Last Review: 12 Ağustos 2008 Salı - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Word Viewer 2003
Anahtar Kelimeler: 
kboffice2003presp4fix kboffice2003sp3fix kbexpertisebeginner kbqfe kbsecurity kbsecbulletin kbsecvulnerability kbbug kbfix kbpubtypekc KB950625

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com