Bir kuruluşta Microsoft Dynamics CRM 4. 0'ı almak için Deployment Manager Alma kuruluş Sihirbazı'nı kullandığınızda, iş akışı kuralları artık çalıştırın

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 950680 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 4.0., devre dışı bırakın ve kuruluş silin. Iş akışı kuralları, bir kuruluşun almak için Deployment Manager Alma kuruluş Sihirbazı'nı kullandığınızda, artık çalıştırın. Ayrıca, Olay Görüntüleyici'de aşağıdaki hata iletisini günlüğe kaydedilir:
<a1>Kuruluş</a1> {B0C47547-14B8-DC11-AFCA-0013724BA161} erişme SQL özel durumu aldı. Özel durum: Microsoft.Crm.Metadata.EntityMetadataNotFoundException: ObjectTypeCode ile varlığı = 0 MetadataCache içinde bulunamadı.
Microsoft.Crm.Metadata.DynamicMetadataCache.GetEntity (ınt32 entityCode)
Microsoft.Crm.Asynchronous.QueueDataAccess.GetEntityLogicalNameFromObjectTypeCode (ınt32 objectTypeCode)
Microsoft.Crm.Asynchronous.QueueDataAccess.GetLookup (nesne objectId dize objectIdName, ınt32 objectDsc, ınt32 objectTypeCode)
at Microsoft.Crm.Asynchronous.QueueDataAccess <>c__DisplayClass2. <selectevents>b__0(Object[] values)
Microsoft.Crm.Asynchronous.DataAccessBase.ExecuteSqlCommandAndProcessRecords (RecordProcessor recordProcessor, IDbCommand komutu)
Microsoft.Crm.Asynchronous.QueueDataAccess.SelectEvents (ınt32 numberOfEvents)
Kuruluş veritabanında aldığınız AsyncOperationBase tablosu ve BulkDeleteFailureBase tablosu görüntülerseniz, RegardingObjectId sütundaki tüm değerlere kuruluş veritabanı organizationid tanıtıcısı için kullanılan bir GUID olduğundan dikkat edin.

Neden

Bu sorun, bir kuruluşun aldığınızda AsyncOperationbase tablo yanlışlıkla güncellendi nedeniyle oluşur.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Daha fazla bilgi

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 950680 - Last Review: 12 Şubat 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver kberrmsg KB950680 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:950680

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com