Chybová zpráva při každém restartování počítače po instalaci aktualizace Windows XP Service Pack 3

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 950720 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci aktualizace Windows XP Service Pack 3 (SP3) můžete připojit k Internetu pomocí bezdrátových služeb. Však obdržíte jednu z následujících chybových zpráv při každém restartování počítače:

Vstupní bod procedury apsSearchInterface nelze najít v knihovně DLL wlanapi.dll.

Postup apsInitialize bod položka nebyla nalezena v knihovně DLL wlanapi.dll.

Příčina

Aktualizace Windows XP SP3 přináší nový soubor DLL s názvem Wlanapi.dll. Tento soubor je nainstalován ve složce %WINDIR%\System32. Některé instalace ovladačů zařízení pro některé adaptéry bezdrátové sítě jiného také nainstalovat soubor Wlanapi.dll ve složce %WINDIR%\System32. Pokud před instalací aktualizace Windows XP SP3 výrobců síťový adaptér soubor nainstalován do této složky, soubor Wlanapi.dll, který je spojen s síťový adaptér se nahrazuje soubor z instalace aktualizace Windows XP SP3.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, navštivte webový server výrobce adaptéru bezdrátové sítě pro nejnovější ovladače zařízení, které jsou k dispozici pro systém Windows XP SP3. Pak stáhněte a nainstalujte nejnovější ovladače pro adaptér bezdrátové sítě. Na výrobci to bude v souboru Wlanapi.dll nahradit nebo aktualizovat software ovladače zařízení pro podporu systému Windows Wlanapi.dll soubor.

Poznámky
  • Tento problém může dojít, pokud nainstalovat (nebo přeinstalovat) ovladače zařízení výrobců bezdrátový síťový adaptér, který byl k dispozici před vydáním aktualizace Windows XP SP3.
  • Proměnná prostředí % WINDIR % obvykle odpovídá C:\Windows nebo umístění, kde je nainstalován systém Windows.

Další kroky

Pokud tyto metody nikoli vyřešit váš problém, možná budete chtít někoho, koho znáte, požádejte o pomoc nebo můžete chtít obraťte se na správce služby nebo sítě poskytovatele služeb Internetu o pomoc. Také můžete použít web služeb podpory zákazníků společnosti Microsoft k nalezení dalších řešení vašeho problému. Services, poskytované webu služeb podpory zákazníků společnosti Microsoft patří například:
  • Znalostní báze Knowledge Base s fulltextovch vyhledáváním: Slouží k vyhledání informací o technické podpoře a nástrojů vlastní pomoci pro produkty společnosti Microsoft.
  • Centra řešení: Slouží k zobrazení nejčastějších dotazů na konkrétní produkty a problémů řešených službami podpory.
  • Další možnosti podpory: Web sloužící k pokládání otázek, kontaktování služby podpory zákazníků společnosti Microsoft nebo ke sdělení názoru.
Pokud nadále dochází k problémům po použití tohoto problému, nebo pokud nemůžete najít řešení problému na webu služeb podpory společnosti Microsoft, klepněte na následující odkaz kontaktujte podporu.
http://support.microsoft.com/contactus

Vlastnosti

ID článku: 950720 - Poslední aktualizace: 30. května 2013 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 3 na těchto platformách
    • Microsoft Windows XP Professional
    • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbtshoot kberrmsg kbexpertisebeginner kbprb kbmt KB950720 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 950720

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com