Při spuštění Průvodce sestavou nebo provést hromadný import aktivity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 chybová zpráva: "přihlášený uživatel nemá příslušná bezpečnostní oprávnění k zobrazení těchto záznamů nebo k provedení konkrétní akce"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 950886 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění Průvodce sestavou nebo po provedení aktivity hromadný import v Microsoft Dynamics CRM 4.0, zobrazí se následující chybová zpráva:
Přihlášený uživatel nemá příslušná bezpečnostní oprávnění k zobrazení těchto záznamů nebo k provedení konkrétní akce.
Tento problém nastane v případě splnění následujících podmínek:
  • Role vytvořili od začátku.
  • Skryté oprávnění nejsou přiřazeny k roli.
  • Jste uživatel, který má roli.
  • Uživatel byl vytvořen z prázdné šablony.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože nemůžete nastavit skryté oprávnění vytvořit roli od začátku. Skryté oprávnění jsou však vyžadováno pro některé výchozí operace Microsoft Dynamics CRM.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Po použití této opravy hotfix může být skryté oprávnění přiřazena role, které vytvořili od začátku. Tato oprava hotfix neopravuje problémy způsobené rolí, které jsou vytvořeny před instalací této opravy hotfix.

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 950886 - Poslední aktualizace: 12. února 2009 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbmbsreports kbmbsadministration kbfix kbautohotfix kbexpertiseinter kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB950886 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:950886

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com