Microsoft Dynamics CRM 4. 0'BULK ımport etkinliğini gerçekleştirmek <a0>Rapor Sihirbazı veya</a0>'ı başlattığınızda hata iletisi: ", bu kayıtları görüntülemek veya belirli bir eylemi gerçekleştirmek için uygun güvenlik izinlerini oturum açan kullanıcının yok"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 950886 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Rapor Sihirbazı'nı başlattığınızda veya Microsoft Dynamics CRM 4. 0'da BULK ımport aktivite gerçekleştirdiğinizde, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Bu kayıtları görüntülemek veya belirli bir eylemi gerçekleştirmek için uygun güvenlik izinlerini, oturum açmış kullanıcı yok.
Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olursa oluşur:
  • Rol, sıfırdan oluşturulur.
  • Gizli ayrıcalıklar role atanır.
  • Rolü olan bir kullanıcı var.
  • Kullanıcı, boş bir şablondan oluşturuldu.

Neden

Bu sorun, sıfırdan bir role oluşturursanız, gizli ayrıcalıkları ayarlayamıyor nedeniyle oluşur. Ancak, bazı Microsoft Dynamics CRM varsayılan operasyonlar için gizli ayrıcalığı gereklidir.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra gizli ayrıcalıklarını sıfırdan oluşturulan roller atanabilir. Bu düzeltme bu düzeltmeyi uygulamadan önce oluşturulan roller tarafından neden olduğu sorunları çözün.

Microsoft yazılım güncelleştirmelerini tanımlamak için kullanılan terminoloji hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 950886 - Last Review: 12 Şubat 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbmbsreports kbmbsadministration kbfix kbautohotfix kbexpertiseinter kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB950886 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:950886

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com