Přihlášení z domény, který není na úrovni funkčnosti domény Windows Server 2008 je blokováno povolíte zásadu "Zobrazit informace o předchozích přihlášení během přihlašování uživatele"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 951020 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Předpokládejme následující situaci:
  • Povolte nastavení zásad Zobrazit informace o předchozích přihlášení během přihlášení uživatele.
  • Uživatel se pokusí přihlásit do domény Windows Server 2008 z domény, který není na úrovni funkce domény Windows Server 2008.
V tomto případě je blokován přihlášení uživatele.

Další informace

Zobrazit informace o předchozích přihlášení během přihlašování uživatele zásady nastavení řídí, zda systém zobrazí zprávu o předchozích přihlášení a chyby přihlášení uživatele. Tato zpráva musí být potvrzena uživatelem před uživateli nabídnuty plochy.

Pokud tyto informace nemohou být zobrazeny a potvrzen, uživatel není zobrazit plochy. Tento druh informací může poskytnout pouze řadiče domény v systému Windows Server 2008 funkční úrovně domény. Pokud uživatelský účet patří do domény, který je založen na dřívější operační systém, uživatel při nastavení této zásady blokován. Proto byste měli není povolit toto nastavení zásad Pokud uživatelské účty patří do domény, které nejsou na úrovni funkčnosti domény Windows Server 2008.

Předpokládejme, že se nechcete vynutit tuto zásadu v řadičích domény. Chcete však poskytují informace o předchozích přihlášení a chyby přihlášení. V tomto případě můžete nastavit servery poskytují informace o předchozích přihlášení při zobrazení není povoleno nastavení zásad na řadičích domény v doménách Windows Server 2008 funkční úroveň.

Vlastnosti

ID článku: 951020 - Poslední aktualizace: 7. dubna 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V
  • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
  • Windows Server 2008 Standard without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
  • Windows Web Server 2008
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbinfo KB951020 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:951020

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com