Windows Live Zapisovatel aktualizace podrobnosti

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 951125 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Společnost Microsoft vydala aktualizaci pro Windows Live Zapisovatel. Tato aktualizace řeší čtyři problémy, ke kterým dochází při Windows Live Zapisovatel publikuje příspěvky Blogger.

Další informace

Tato aktualizace řeší následující problémy, které nebyly dříve dokumentovány v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
Poznámka: Tyto problémy týkají ukládání obrázků služby Google Picasa. Toto je výchozí nastavení pro obrázky, které jsou publikovány Blogger.
 • Při publikování příspěvku, který obsahuje obrázky Blogger dojde k chybě:
  Z důvodu změny ve službě hostování obrázek Picasa nelze publikovat Windows Live Zapisovatel příspěvky Blogger obsahovat obrázky. Namísto toho se zobrazí následující chybová zpráva:
  Vadný odesílání souboru: Odkaz na objekt není nastaven na instanci objektu.
  Tato aktualizace obnoví schopnost při účtování Blogger odeslat obrázky.
 • Pokud složka již obsahuje 500 obrázků nelze publikovat obrázky do alba Windows Live Zapisovatel v Picasa:
  Windows Live Zapisovatel alba v Picasa obsahuje 500 obrázky při pokusu o uložení obrázků do blogu, zobrazí se následující chybová zpráva:
  Vadný odesílání souboru: Vzdálený server vrátil chybu: Vnitřní chyba serveru (500).
  Tato aktualizace opravuje problém, vytvořením nového alba Picasa při zaplnění dříve existující alba.
 • Při klepněte na miniaturu zobrazit větší obrázek se zobrazí pole stahování souboru:
  Klepnete-li obrázek v blogu z Blogger webové rozhraní, obrázek se obvykle zobrazí v novém okně prohlížeče. Však při klepněte na obrázek, který byl publikován prostřednictvím Windows Live Zapisovatel pole stahování souboru zobrazí namísto nového okna prohlížeče.

  Tato aktualizace opravuje problém nové příspěvky vytvořením propojení obrázku zobrazení obrázku v samostatném okně prohlížeče.
 • Blogu je přenesen do vlastní domény jsou přerušený odkaz na obrázky, které byly dříve publikované blogu v doméně blogspot.com:
  Při přenesení blogu z domény blogspot.com vlastní domény nebo konfigurovat blogu použít publikování FTP, obrázky, které byly publikovány dříve blogu prostřednictvím Windows Live Zapisovatel chybí blogu a jsou přerušené odkazy na obrázky.

  Tato aktualizace opravuje problém nové příspěvky vytvořením propojení obrázku pracovat na obou blogspot.com a vlastních doménách.

Vlastnosti

ID článku: 951125 - Poslední aktualizace: 8. dubna 2008 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Live Writer
Klíčová slova: 
kbmt kbwinliveportal kbexpertisebeginner kbpubtypekc kbinfo KB951125 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:951125

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com