Windows Live Yazar Güncelleştirme ayrıntıları

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 951125 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Microsoft, Windows Live Yazar için bir güncelleştirme yayımladı. Bu güncelleştirme, Windows Live Yazar nakilleri için Blogger yayımlandığında oluşan dört sorunları giderir.

Daha fazla bilgi

Bu güncelleştirme, daha önce bir Microsoft Bilgi Bankası makalesinde belgelenmeyen aşağıdaki sorunları giderir:
Not Bu sorunlar, Google Picasa hizmete resimleri karşıya içerir. Bu işlev, Blogger yayımlanan görüntüleri için varsayılan ayardır.
 • Blogger görüntüleri içeren deftere naklet yayımladığınızda, bir hata oluşuyor:
  Görüntü barındıran Picasa hizmetindeki bir değişiklik nedeniyle, Windows Live Yazar, Blogger için görüntüleri içeren postalar yayımlayamazsınız. Bunun yerine, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
  Dosya yükleme başarısız: nesne başvurusu bir nesnenin örneğine ayarlanmadı.
  Bu güncelleştirme, Blogger için deftere nakil yaptığınızda resimleri karşıya yükleme yeteneğini geri yükler.
 • 500 Resimler klasörü zaten varsa Windows Live Yazar albümünüze Picasa için görüntüleri yayımlayamıyor:
  Blogunuzda resimler karşıya yüklemeye çalıştığınızda Windows Live Yazar albümünüze Picasa 500 resimler içeriyorsa, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
  Dosya yükleme başarısız: Uzak sunucu hata döndürdü: (500) iç sunucu hatası.
  Bu güncelleştirme hazır albüm dolduğunda yeni bir Picasa albümünü oluşturmak yoluyla bu güvenlik sorununu giderir.
 • , Daha büyük bir resim görüntülemek için bir küçük resmi tıklattığınızda, bir <a0>Dosya</a0> yükleme kutusunda görüntülenir:
  Görüntü, genellikle bir blog Blogger Web arabiriminden bir resim'ı tıklattığınızda, yeni bir tarayıcı penceresinde görüntülenir. Ancak, Windows Live Yazar yayımlandığı bir resmi tıklattığınızda, dosya karşıdan yükleme kutusu yerine yeni bir tarayıcı penceresi görünür.

  Bu güncelleştirme, resmi ayrı bir pencerede görüntülenen resmi bağlantılar oluşturarak, yeni postalar için olan bir sorunu giderir.
 • Blogspot.com etki alanındaki bir blog için önceden yayımlanan resimler bağlantı bozuk bir özel etki alanı için bir blog geçirildiğinde:
  Bir blog blogspot.com etki alanından bir özel etki alanına geçirmek veya bir blog FTP Yayımlama kullanmak üzere yapılandırmak blog Windows Live Yazar aracılığıyla daha önce yayımlanan tüm resimleri blog eksik ve görüntüleri yapılan bağlantılar koptu.

  Bu güncelleştirme, her iki blogspot.com ve özel etki alanlarında çalışan resmi bağlantılar oluşturarak, yeni postalar için olan bir sorunu giderir.

Özellikler

Makale numarası: 951125 - Last Review: 8 Nisan 2008 Salı - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows Live Writer
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbwinliveportal kbexpertisebeginner kbpubtypekc kbinfo KB951125 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:951125

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com