Posta kutularını Exchange 2007 Service Pack 1 tabanlı bir sunucuya'e geçirdikten sonra alınan saat ve tarihi IMAP iletilerini geçiş zaman değiştiriliyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 951273 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 için (SP1) farklı ınternet ileti erişim Protokolü (IMAP) e-posta sistemlerinden posta kutularını geçirme - tabanlı sunucuyu, <a2>Microsoft Office Outlook</a2> veya <a4>Microsoft Office Outlook Web Access kullanıcıları aşağıdaki belirtilerden biri veya karşılaşıyorsunuz sonra:
  • Alınan zaman, iletiler zaman geçiş değiştirildi.
  • Doğru saat veya tarih sırasına göre hedef iletileri görüntülenmeyebilir. Ayrıca, konuşma iş parçacığı beklendiği gibi görüntülenmiyor.
  • Alınan bir tarih ve saati, IMAP iletişim kuralı'nı kullanarak görüntülediğinizde, görüntülenen alınan tarih ve zaman, iletilerin farklı.

Neden

Bu sorun, APPEND komutu IMAP e-posta iletilerini geçirmek için kullanılan uygulama kullanması nedeniyle oluşur. Exchange 2007 için APPEND komutu işlerken, MessageDeliveryTime alan geçiş saati ile güncelleştirilir. Ancak, Outlook ve Outlook Web Access istemcileri alınan zaman MessageDeliveryTime alanı kullanın.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, karşıdan yükleyip Exchange 2007 Service Pack 1 için Güncelleştirme Toplaması 5.

Exchange Server 2007 Service Pack 1 için Güncelleştirme Toplaması 5 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
Description of Update Rollup 5 for Exchange Server 2007 Service Pack 1
Exchange en son hizmet paketini edinme veya güncelleştirme toplaması hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Daha fazla bilgi

IMAP ve APPEND</a0> komutu hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki üçüncü taraf Web sitesini ziyaret edin:
http://www.faqs.org/rfcs/rfc2060.html
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

MessageDeliveryTime alan hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/microsoft.exchange.data.contenttypes.tnef.tnefpropertytag.messagedeliverytime(EXCHG.80).aspx

Özellikler

Makale numarası: 951273 - Last Review: 20 Kasım 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt atdownload kbfix kbhotfixrollup KB951273 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:951273

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com