Adres araç, Windows XP Service Pack 3'ü yükledikten sonra artık görev çubuğunda görünmüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 951448 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Windows XP Service Pack 3 (SP3) yükledikten sonra görev çubuğunda bir seçenek olarak Adres araç çubuğu artık görünmüyor.

Pratik Çözüm

Windows Masaüstü Araması (WDS), Adres araç çubuğunda bulunan özellikleri benzer özellikleri eklemek için kullanabilirsiniz. Örneğin, Windows Desktop Search'ni kullanarak, sağlayan hızlı başlangıç programlarının kısayollarını kullanabilirsiniz. Veya, yalnızca bir anahtar sözcük veya bir kısayol adı Masaüstü arama kutusuna yazarak bir Web sitesine doğrudan gidebilirsiniz. Ayrıca, kendi kısayollarınızı oluşturabilirsiniz. Program'ı karşıdan yüklemek ve Windows Desktop Search hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/windows/products/winfamily/desktopsearch/choose/windowsdesktopsearch.mspx
Ayrıca, birçok üçüncü taraf araçlar kullanılabilir, benzer bir işlevsellik sunar.

Durum

Bu davranış tasarım yüzündendir.

Adres araç, Windows XP SP3'teki yanıt olarak, yasal bir kurumu tarafından geçirilen bir sorunu görev çubuğundan kaldırılmıştır.

Özellikler

Makale numarası: 951448 - Last Review: 6 Mayıs 2008 Salı - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 3
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbservicepack kbtshoot kbprb kbexpertisebeginner KB951448 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:951448

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com