Niestandardowych ustawień parametru gamma są tracone, na komputerze z systemem Windows Vista, na komputerze z systemem Windows Vista Service Pack 1 lub na komputerze z systemem Windows Server 2008

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 951537 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Użyj wielu monitorów na komputerze z systemem Windows Vista, w systemie Windows Vista Usługi Service Pack 1 na komputerze, lub na komputerze z systemem Windows Server 2008. Następnie należy użyć narzędzia kalibracji lub innych programów do manipulowania niestandardowych ustawień parametru gamma. W przypadku niestandardowych ustawień parametru gamma mogą zostać utracone po jest mocą wsunąć wykonane.

Uwaga Efekt wsunąć jest wykonywane w następujących scenariuszach:
  • Blokowanie i odblokowywanie komputera.
  • Wznów komputera ze stanu uśpienia.
  • Wznowić komputer z Hibernacja.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, zainstaluj aktualizację zabezpieczeń MS08-025. Aby uzyskać więcej informacji na temat zabezpieczeń MS08-025 aktualizacji, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
941693MS08-025: Luka w zabezpieczeniach jądra systemu Windows może pozwolić na podniesienie poziomu Przywilej

Właściwości

Numer ID artykułu: 951537 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
Słowa kluczowe: 
kbexpertisebeginner kbtshoot kbprb kbmt KB951537 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:951537

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com