Microsoft Dynamics CRM 4.0 e-posta türü Aktiviteler listesinde <a1>"e-My alınan postaları"</a1> görünümündeki fiili bitiş sütunundaki değeri yanlış

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 951538 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM'DEN e-posta iletisine aldığınız istemci. E-posta kaydını <a0>Faaliyetler</a0> listesinde <a1>"e-My alınan postaları"</a1> görünümünde görüntülediğinizde, Fiili bitiş sütunundaki değeri doğru değil.

Neden

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM e-posta varlığı actualend</a1> özniteliğinin değeri e-posta iletilerini ReceivedOn tarihi ile doldurulur nedeniyle oluşur. Ancak, ReceivedOn tarihi yerel sistem saatini biçiminde saklanır ve Microsoft Dynamics CRM e-posta sağlayıcısı tarih/saat alanı Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) biçimine dönüştürmez. Sonra bu değer, veritabanına eklenir.

Bu nedenle, Microsoft Dynamics CRM aktivite kılavuz, kullanıcının saat dilimi ayarlarını göre Fiili bitiş sütunu değeri yerel sistemin saat biçiminde görüntüler.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 951538 - Last Review: 12 Şubat 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbfix kbmbsemail kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB951538 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:951538

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com