Duplicitní pracovní postupy jsou zobrazeny po vytvoření webu SharePoint Server 2007 z webu šablony

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 951654 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář.
  • Web Microsoft Office SharePoint Server 2007, který obsahuje knihovnu dokumentů máte. Tato knihovna dokumentů obsahuje dokument, pro které jsou vytvořeny pracovní postup schválení a pracovní postup Shromáždit názory.
  • Web uložit jako šablonu.
  • Vytvoříte nový web používající uložené šablony.
V tomto scénáři dvě instance pracovního postupu schválení a pracovní postup Shromáždit názory jsou zobrazeny v knihovně dokumentů na nový web.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém, odeberte sdružení šablonu typu obsahu před vytvořením webu. To zabrání duplikáty typů obsahu vytvoření. Však výchozí přidružení, které jsou uloženy v šablonu typu obsahu nejsou zděděny knihovny dokumentů, které jsou vytvořeny pomocí této šablony.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Vlastnosti

ID článku: 951654 - Poslední aktualizace: 10. června 2008 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbtshoot kbprb KB951654 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:951654

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com