Při instalaci aktualizací pomocí webů Windows Update nebo Microsoft Update se zobrazí chyba 0x80070103

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 952032 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při návštěvě webu Windows Update nebo Microsoft Aktualizace k dispozici ke stažení nejnovější aktualizace ovladačů hardwaru a potom Klepnutím na tlačítko nainstalovat aktualizovaný ovladač, může se zobrazit následující chybová zpráva zpráva:
Chyba 0x80070103

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud platí následující scénáře:
  • Systém Windows Update nebo Microsoft Update se pokusí nainstalovat ovladač podruhé pro další část identický hardware, například grafický adaptér.
  • Systém Windows Update nebo Microsoft Aktualizace se pokusí aktualizovat aktuálně nainstalovaný ovladač pro, které jsou nevhodné verzi tohoto ovladače.

Řešení

Nejnovější ovladač k dispozici obraťte se na výrobce zařízení. Tento problém může být bezpečně ignorována, pokud to platí pro ovladač. Však ovladač může být nabídnuta znovu pomocí systému Windows Update v budoucnosti. Chcete-li skrýt aktualizace tak, aby není nabídnuta znovu, postupujte takto, v závislosti na operačním systému:

Windows 2000, Windows XP, and Windows Server 2003

Windows Vista, Windows Server 2008, and Windows 7

Windows 8

Další informace

Weby Windows Update a Microsoft Update může pokusit o instalaci duplicitní ovladače hardwaru, protože zjistí přítomnost dvou grafických karet v počítače, i když grafické karty používají stejný grafický adaptér. V Tento případ jedné kopie ovladače je úspěšně nainstalována, dříve, než obdržíte chybová zpráva.

Vlastnosti

ID článku: 952032 - Poslední aktualizace: 12. prosince 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Update
  • Microsoft Windows Update
Klíčová slova: 
kbdriver kbwindowsupdate kbexpertisebeginner kbtshoot kbprb kbmt KB952032 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 952032

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com