0X80070103 chyba sa objaví pri použití lokality Windows Update alebo Microsoft Update Web na inštaláciu aktualizácií

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 952032 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Pri návšteve webovej lokality Windows Update alebo Microsoft Aktualizáciu webu stiahnuť najnovšiu aktualizáciu pre ovládače hardvéru, a potom kliknete na nainštalovať aktualizované ovládače, mô?ete dosta nasledujúce chybové Správa:
Chyba 0x80070103

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, ak sú splnené nasledovné scenáre:
  • Windows Update alebo Microsoft Update sa pokúsi nainštalovať ovládač druhýkrát pre kusu identický hardvér ako zobrazovací adaptér.
  • Windows Update alebo Microsoft Aktualizácia sa snaží aktualizovať aktuálne nainštalovanom ovládači na nevhodné verzia ovládača.

Riešenie

Najnovšie k dispozícii ovládač, obráťte sa na výrobcu zariadenia. Tento problém možno bezpečne ignorovať, ak to platí pre vodiča. Však vodič môže ponúkať znova Windows Update v budúcnosti. Chcete skryť aktualizáciu tak, že to sa už nezobrazovala, postupujte nasledovne, v závislosti od operačného systému:

Windows 2000, Windows XP, and Windows Server 2003

Windows Vista, Windows Server 2008, and Windows 7

Windows 8

Ďalšie informácie

Windows Update a Microsoft Update skúsiť nainštalovať duplikovať ovládače hardvéru, pretože zistia, že dve odlišné grafické karty počítač, aj keď grafické karty použiť rovnaký grafický adaptér. V Tento prípad, jednu kópiu ovládač úspešne nainštalované pred dostanete chybové hlásenie.

Vlastnosti

ID článku: 952032 - Posledná kontrola: 12. decembra 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Update
  • Microsoft Windows Update
Kľúčové slová: 
kbdriver kbwindowsupdate kbexpertisebeginner kbtshoot kbprb kbmt KB952032 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 952032

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com