Listeyi Yenile düğmesini kılavuz görünümü Microsoft Dynamics CRM 4. 0'ı tıklattığınızda hata iletisi: "Sütunların sırası eşleşmiyor disk belleği içindeki"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 952311 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 4. 0'daki bir özel seçim listesi özniteliği içeren görünümün kılavuz <a2>listesini yenile</a2> düğmesini tıklattığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Platform hatası
=====================================
Hata numarası: 0x80041129
Hata iletisi: Sütunların sırası eşleşmiyor disk belleği tanımlama bilgisi içinde.
Hata ayrıntıları: Sütunların sırası eşleşmiyor disk belleği tanımlama bilgisi içinde.
Kaynak dosya: Kullanılamaz
Satır numarası: Kullanılamaz
Istek URL'SI: http:// URL
Yığın izleme bilgileri: [CrmException: sütunların sırası eşleşmiyor içindeki disk belleği tanımlama bilgisinin.] Microsoft.Crm.BusinessEntities.PagingHelper._AddRepeatFiltering(OrderExpressionCollection orderCollection, FilterExpression filterExpression, Hashtable orderNameValuePairs) Microsoft.Crm.BusinessEntities.PagingHelper.AddPagingFilters(EntityExpression entityExpression) Microsoft.Crm.BusinessEntities.QueryProcessObject.RetrieveDataQueryAsResultXml(EntityExpression entityExpression, QueryStrategyType strategyType, ExecutionContext context) Microsoft.Crm.BusinessEntities.QueryProcessObject.RetrieveQueryAsResultXml(EntityExpression entityExpression, QueryStrategyType strategyType, ExecutionContext context) Microsoft.Crm.ObjectModel.SavedQueryService.Execute (string fetchXml, ExecutionContext içerik) altında en altında en altında
kullanıcı hatası
=====================================
"Bir hata oluştu. Bu işlemi yeniden deneyin. Sorun devam ederse, kuruluşunuzun Microsoft Dynamics CRM yöneticisine başvurun ya da Microsoft Dynamics CRM topluluğunun çözümler için denetle. Son olarak, Microsoft Destek'e başvurabilirsiniz."

Neden

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM siparişi ifade sorgu tasarım kılavuzuna, disk belleği tanımlama bilgisi karşılaştırdığında, yanlış bir öznitelik adı'bir Microsoft Dynamics CRM karşılaştırır nedeniyle oluşur. Örneğin, Microsoft Dynamics CRM new_testpl adlı bir seçim listesi özniteliği varsa, disk belleği tanımlama bilgisinde new_testplname özniteliği ve sorgu ifadesinde new_testpl özniteliği karşılaştırır. Öznitelik adlarının farklı olduğundan, bir özel durum oluşur.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması
887283Microsoft Business Solutions CRM yazılım düzeltmesi ve güncelleştirme paketi adlandırma standartları

Özellikler

Makale numarası: 952311 - Last Review: 12 Şubat 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbexpertiseinter kbfix kbautohotfix kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB952311 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:952311

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com