Pokud delegát odešle e-mailové zprávy v zastoupení správce v aplikaci Entourage pro Mac, příjemci, kteří jsou uvedeny v řádku Skrytá neobdrží e-mailové zprávy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 952382 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Delegát odešle e-mailové zprávy v zastoupení vedoucí v Microsoft Entourage 2004 for Mac nebo Microsoft Entourage 2008 for Mac. Příjemci, kteří jsou uvedeny v řádku Skrytá kopie (skrytá) v tomto případě neobdrží e-mailové zprávy.

Příčina

Entourage příkaz Odeslat Z používá k určení, že delegát zastoupení manažera odeslaných e-mailové zprávy. Příkaz Odeslat Z je však zastaralá příkazu Simple Mail Transfer Protocol (SMTP). Microsoft Exchange Server proto nerozpoznává jej jako platný příkaz. Jakmile Exchange Server přijme Odeslat Z příkazu v záhlaví e-mailů nemůže analyzovat příkazu. Toto chování způsobí skrytí příjemci vyřazené při doručování e-mailové zprávy.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 952382 - Poslední aktualizace: 13. května 2008 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
  • Microsoft Entourage 2008 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb KB952382 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:952382

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com