Bir temsilci Mac için Entourage içinde bir yönetici adına e-posta iletisi gönderdiğinde, gizli satırında listelenen alıcılar e-posta iletisini almıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 952382 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Mac için Microsoft Entourage 2004 veya Mac için Microsoft Entourage 2008'de, BIR temsilci yönetici adına e-posta iletisine gönderir Bu durumda, gizli (gizli) satırında listelenen alıcılar, e-posta iletisi almazsınız.

Neden

Entourage Gönder ilk komut, e-posta iletisine bir temsilci yönetici adına tarafından gönderildiğini belirtmek için kullanır. Ancak Gönder ilk komut, geçersiz bir Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) komutu olur. Bu nedenle, Microsoft Exchange Server, geçerli bir komut tanımıyor. Exchange Server Gönder yer aldığında bu komutu ayrıştırılamıyor, e-posta üstbilgileri komut. Bu davranış, Gizli alıcılar, e-posta ileti teslim edildiğinde kesilmesine neden olur.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 952382 - Last Review: 13 Mayıs 2008 Salı - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
  • Microsoft Entourage 2008 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbexpertisebeginner kbprb KB952382 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:952382

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com