Znaki japońskie DBCS ulegają uszkodzeniu podczas odpowiadania na wiadomość lub przesyłania dalej wiadomości w środowisku Exchange Server 2007 z dodatkiem SP1, 2010 Exchange Server lub Exchange Server 2010 z dodatkiem SP1

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 952583 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas odpowiadania na wiadomość lub przesyłania wiadomości dalej przy użyciu klienta Microsoft Office Outlook w Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 (SP1), 2010 Exchange Server lub Exchange Server 2010 SP1 środowiska uszkodzona znaków japońskich znaków Dwubajtowych, które pojawiają się w następujących polach:
 • Nazwa wyświetlana nadawcy
 • Nazwa wyświetlana adresatów
 • Przedmiot
 • Nazwa pliku załącznika
 • Treść wiadomości
Ten problem występuje, jeśli pole to zawiera jeden bajt Kana.

Problem występuje również, jeśli wiadomość jest wysyłana przez program Outlook Web Access (OWA) w środowisku Exchange Server 2007 z dodatkiem SP1, 2010 Exchange Server lub Exchange Server 2010 z dodatkiem SP1.

Uwaga W tym artykule nie są wyświetlane wszystkie warunki, na których to problem może wystąpić.
Aby rozwiązać ten problem, należy zainstalować najnowszy pakiet zbiorczy aktualizacji dla programu Exchange 2007 z dodatkiem SP1.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu uzyskiwania najnowsze wymiany z dodatkiem Service pack lub pakietu zbiorczego aktualizacji, zobacz następującą pomoc programu Exchange temat:Po zainstalowaniu najnowszego dodatku service pack lub pakietu zbiorczego aktualizacji dla programu Exchange 2007, należy dodać nowy wpis w pliku Edgetransport.exe.config XML, aby włączyć poprawkę, na serwerze. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

UwagaTa poprawka została uwzględniona w 2010 Exchange Server i Exchange Server 2010 z dodatkiem SP1. Jednak należy także dodać nowy wpis w pliku XML Edgetransport.exe.config, aby włączyć poprawkę.

 1. Na serwerze opartym na programie Exchange z roli koncentratora transportu Otwórz Eksploratora Windows.
 2. Zlokalizuj następujący folder:
  dysk : \Program Files\Microsoft\Exchange Server\Bin
 3. Wykonaj kopię zapasową pliku EdgeTransport.exe.config przez Zapisywanie wersji pliku. Nazwa kopii zapasowejEdgeTransport.exe.config.old.
 4. Otwórz plik EdgeTransport.exe.config w Notatniku, oraz Zlokalizuj następujący wiersz między <appsettings> segment i </appsettings> segment:
  <add key="PreferredInternetCodePageForShiftJIS" value="50220" />
  
  Uwaga Jeśli ten wiersz nie istnieje między <appsettings> Segment i </appsettings> segment, Wstaw wiersz.

  Uwaga Jeśli zostanie ustawiona wartość PreferredInternetCodePageForShiftJIS klucz do "50222", problem występuje.
 5. Zapisać zmiany, a następnie zamknij Notatnik.
 6. Uruchom ponownie usługę Exchange Transport.

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 952583 - Ostatnia weryfikacja: 9 sierpnia 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 na następujących platformach
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2010 Enterprise
 • Microsoft Exchange Server 2010 Service Pack 1
 • Microsoft Exchange Server 2010 Standard
Słowa kluczowe: 
kbexpertiseadvanced kbqfe kbmt KB952583 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:952583

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com