Při pokusu o instalaci Microsoft Dynamics CRM Data Connector pro Microsoft Dynamics CRM 4.0 chybová zpráva: "Nelze ověřit instalaci serveru SQL Server Reporting Services Report"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 952602 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokusíte se nainstalovat Microsoft Dynamics CRM Data Connector pro Microsoft Dynamics CRM 4.0 na server je také spuštěna služba Reporting 2008 Microsoft SQL Server. Však můžete obdržet následující chybová zpráva v ekologické diagnostiku průvodce (EDW):
Nelze ověřit instalaci SQL Reporting Services Report serveru. Zkontrolujte, zda je v místním počítači správně nainstalována.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože Windows Management Instrumentation (WMI) oboru názvů je změněn v SQL Server 2008 Reporting Services. Proto zobrazit chybová zpráva uvedená v části "Příznaky" při instalační program provede kontrolu v EDW.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Vlastnosti

ID článku: 952602 - Poslední aktualizace: 28. srpna 2009 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbfix kbexpertiseinter kbmbsreports kbmbsmigrate kbqfe KB952602 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:952602

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com