Microsoft Dynamics CRM 4.0 için Microsoft Dynamics CRM Data Connector'ı yüklemeye çalıştığınızda hata iletisi: "açılamadı SQL Server Reporting Services Report Server yüklemesini doğrulamak için"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 952602 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 4.0 için Microsoft Dynamics CRM Data Connector da Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services'i çalıştıran bir sunucuya yüklemeye çalışın. Ancak, çevresel tanı Sihirbazı (EDW içinde) aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
SQL Server Reporting Services Report Server yüklemesini doğrulamak açılamıyor. Lütfen, yerel makinede doğru yüklendiğini denetleyin.

Neden

Bu sorun nedeniyle oluşur. Windows Yönetim Gereçleri (WMI) ad alanı, SQL Server 2008 Reporting Services'da değiştirilir. Bu nedenle, Kur programı EDW onay gerçekleştirdiğinde "Belirtiler" bölümünde açıklanan hata iletisini alırsınız.

Çözüm

Bu sorun, Microsoft Dynamics CRM 4.0 için en son toplu güncelleştirme toplamasına giderilmiştir. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 güncelleştirmelerini ve düzeltmeleri

Özellikler

Makale numarası: 952602 - Last Review: 28 Ağustos 2009 Cuma - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbfix kbexpertiseinter kbmbsreports kbmbsmigrate kbqfe KB952602 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:952602

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com