Nelze zobrazit obsah, který jste nakonfigurovali při spuštění softwaru Zune

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 952713 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Použijte možnost "Spustit jako správce" Spustit jako správce, uživatelský účet v Zune instalaci. Klepněte na tlačítko Spustit na konci procesu instalace pro první spuštění softwaru Zune. Potom konfigurovat některé nastavení. Po opětovném spuštění softwaru Zune nelze zobrazit hudbu, videozáznamy, podcasts nebo obrázky konfigurovány při prvním spuštění softwaru.

Příčina

Pokud použijete možnost "Spustit jako správce" spustit instalaci Zune, jsou všechna nastavení provést při prvním spuštění softwaru připisována správce a nikoli aktuálního uživatele.

Možná řešení

Tento problém jste měli zavřete Zune software po dokončení instalace, restartujte Zune softwaru a konfigurovat nastavení v aktuální uživatelský účet.

Vlastnosti

ID článku: 952713 - Poslední aktualizace: 7. května 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Zune Software
  • Zune
Klíčová slova: 
kbmt kbzunesoftware kbtshoot kbpubtypekc kbzuneamericasportal kbexpertisebeginner KB952713 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:952713

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com