Zune yazılımı ilk kez çalıştırdığınızda yapılandırdığınız tüm içeriğini göremiyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 952713 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Zune Kur, bir kullanıcı hesabı, yönetici olarak çalıştırmak için "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğini kullanın. Zune yazılımı ilk kez başlattığınızda yükleme işleminin sonunda <a2>Başlat</a2> düğmesini tıklatın. Sonra bazı ayarları yapılandırın. Zune yazılımı yeniden başlattığınızda, müzik, videolar, podcast'leri veya yazılım'ı ilk kez çalıştırdığınızda, yapılandırılmış resimleri göremezsiniz.

Neden

Zune Kur'u çalıştırmak için "Yönetici olarak çalıştır" seçeneğini kullanırsanız, yönetici ve geçerli kullanıcı için yazılımı ilk kez çalıştırdığınızda yaptığınız tüm ayarları biçimiyle.

Denenmesi gerekenler

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Zune yazılımı kapatın, Zune yazılımı'nı yeniden başlatın ve geçerli kullanıcı hesabında ayarları yapılandırın.

Özellikler

Makale numarası: 952713 - Last Review: 7 Mayıs 2008 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Zune Software
  • Zune
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbzunesoftware kbtshoot kbpubtypekc kbzuneamericasportal kbexpertisebeginner KB952713 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:952713

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com