Chybová zpráva při instalaci verze RC1 nebo RC2 aktualizace Windows XP Service Pack 3 do počítače se systémem Windows XP Service Pack 2: STOP: 0xc0000139 {Vstupní bod nebyl nalezen} (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 952829 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při instalaci Release Candidate 2 (RC2) nebo Windows XP Service Pack 3 (SP3) Release Candidate 1 (RC1) na Windows XP Service Pack 2 (SP2) - systémem počítače, může zobrazit následující chybová zpráva:
STOP: 0xc0000139 {položka bod nenalezen} GdiGetBitmapBitsize bod procedury položka nebyla nalezena v knihovně DLL GDI32.dll.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud nainstalujete aktualizaci zabezpečení 948590 (bulletin zabezpečení MS08-021) před instalací Windows XP SP3 RC2 nebo RC1. K této chybě může dojít, protože verze Gdi32.dll souboru, který již existuje v počítači je novější než verze souboru Gdi32.dll, která je součástí Windows XP SP3 RC1 nebo RC2. Existující verzi souboru Gdi32.dll navíc není kompatibilní s verzí souboru Gdi32.dll v Windows XP SP3 RC1 nebo RC2.

Další informace o bulletinu zabezpečení MS08-021 klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
948590MS08-021: Chyba zabezpečení v rozhraní GDI by mohla umožnit vzdálené spuštění kódu

Řešení

Tento problém restartujte počítač pomocí spouštěcí diskety nebo disku CD Windows XP. Pomocí konzoly pro zotavení nahraďte nekompatibilní verze souboru Gdi32.dll. Spustit, postupujte takto:
 1. V disketové jednotky vložte spouštěcí disketu systému Windows XP. Nebo vložte disk CD-ROM systému Windows XP do jednotky CD. Potom restartujte počítač.

  Poznámka: Pokud se zobrazí výzva, klepnutím vyberte možnosti požadované ke spuštění počítače z jednotky CD-ROM.
 2. Po zobrazení okna Vítá vás instalační program spusťte stisknutím klávesy R konzolu pro zotavení.
 3. Pokud máte dvojího spouštění počítače nebo počítače více operačních systémů, vyberte instalaci, které chcete získat přístup z konzoly pro zotavení.
 4. Po zobrazení výzvy zadejte heslo správce.

  Poznámka: Pokud je heslo správce prázdné, stiskněte klávesu ENTER.
 5. Na příkazovém řádku konzoly pro zotavení zadejte následující příkazy. Každý příkaz potvrďte stisknutím klávesy ENTER.
  ren %windir%\system32\gdi32.dll %windir%\system32\gdi32.dll.old
  kopie %windir%\servicepackfiles\i386\gdi32.dll %windir%\system32\gdi32.dll
  Poznámka: Tyto příkazy zálohujte aktuální verzi souboru Gdi32.dll a nahradit soubor Gdi32.dll pomocí správné verze.
 6. Ukončete konzolu pro zotavení a restartování počítače, zadejte na příkazovém řádku konzoly pro zotavení exit a stiskněte klávesu ENTER.

  Poznámka: Chcete-li se vyhnout tomuto problému, doporučujeme nainstalovat nejnovější verzi Windows XP SP3. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
  322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Vlastnosti

ID článku: 952829 - Poslední aktualizace: 14. července 2008 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbmt kbprb kbexpertiseadvanced kbtshoot KB952829 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:952829

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com