Při použití funkce Rozšířené hledání k zobrazení uložené zobrazení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 se zobrazí chybová zpráva: "Došlo k chybě v zobrazení této propojené entity"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 952979 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pomocí funkce Rozšířené hledání zobrazit uložené zobrazení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0, může se zobrazit následující chybová zpráva:
V zobrazení této propojené entity došlo k chybě.
K tomuto problému dochází, pokud byly vytvořeny uložené zobrazení v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 a aktualizován Microsoft Dynamics CRM 3.0 Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože propojené entity byly vzájemně související přímo a vztah zahrnuli intersect entity v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0. Však v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 vztahy musí zahrnovat entity intersect správně vrátit klauzulí ve formuláři rozšířené hledání. Protože inovace Microsoft Dynamics CRM nezmění vytvořené v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 uživatel dotazy, uložené zobrazení generovat chybovou zprávu při použití v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujících článcích znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 952979 - Poslední aktualizace: 12. února 2009 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbfix kbautohotfix kbexpertiseinter kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB952979 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:952979

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com